X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przyszłe Mamy z Warszawy 2017:)
Odpowiedz

Przyszłe Mamy z Warszawy 2017:)

Oceń ten wątek:
  • bebag Autorytet
    Postów: 1050 752

    Wysłany: 18 września 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też planuję rodzić na inflanckiej - wprawdzie na wizyty chodzę na razie prywatnie, ale na pewno tam już zapiszę się do szkoły rodzenia i będę chciała rodzić :-)

    age.png
  • fionkapoziomka Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 19 września 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A słyszałyście coś na temat Międzylesia? Ja tam mam najbliżej, co prawda szpital wygląda jak za późnego Gierka ale raz trafiłam tam na konsultację i byłam zachwycona personelem.

    Aniołki 2014,2015
    Laura ur.22.12.2016

    BHCG - 14.10.17 - 66,9
    - 16.10.17 - 203
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 19 września 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin mam na 14 lutego wg. OM, na 10 lutego wg. Usg :)
    Rodzić będę na Madalińskiego, podobnie jak pierwsze dziecko - szpital bardzo polecam!

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 25 września 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    ja mam termin na 24 lutego. Myślałam o szpitalu na Żelaznej, ale sama nie wiem. Na Inflandzkiej podobno teraz jest najładniej, tylko podobno nie mają dobrego oddziału neonatologicznego, gdyby działo się coś złego.

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • monetka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ☺ mam termin na marzec. Chciałabym zapytać o opinie dot. Szpitala praskiego, chociaż małe zainteresowanie w porównaniu do innych porodowek daje do myślenia coraz częściej..
    Oraz czy sa tu aktywne mamusie? Polecicie jakas siłownię, studio z zajęciami dla kobiet w ciąży? :)
    Pozdrawiam serdecznie :)

  • Inka91 Ekspertka
    Postów: 192 94

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta
    Termin na 23 marca ciaza 2. Còreczke rodziłam w szpitalu bielański I powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona.. Farta miałam ze trafiłam na 1sale ale opieka tez niczego sobie. Mam nadzieje ze drugi porod tez bedzie w tym szpitalu.. :)

  • Aguu Ekspertka
    Postów: 122 69

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Ja rodzę w lutym i zastanawiam się nad Szpitalem Orłowskiego. Namawia mnie do tego lekarz, ale zobaczymy... Czy któraś w Was ma jakieś doświadczenia z tym szpitalem, albo słyszała coś na jego temat?
    Ze względu na dziecko wolałabym szpital z dobrym oddziałem neonatologicznym, a nie jakieś wystawne salony (jest podejrzenie wady serca).

    l22ntv73ugrd1lo2.png

    ma6nx5awrjqi9jvz.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część,
    Mam termin na 24 kwietnia, nie mam wybranego szpitala.
    Słyszałam ze bardzo nowoczesny jest Szpital na Madalińskiego.

  • bebag Autorytet
    Postów: 1050 752

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monetka, ja słyszałam od kilku osób że poród w szpitalu praskim to dramat i trauma :/ oczywiście te osoby urodziły i wszystko jest w porządku, ale podobno personel, warunki, organizacja to masakra :(

    age.png
  • monetka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bebag,dziękuję za odpowiedź. Sama miałam (nie)przyjemność trafić na ip w praskim. Wyszlam od lekarza z placzem przez to jak mnie potraktowal

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 19:32

  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 27 kwietnia i też się zastanawiam nad Praskim, ale z kolei o warunkach słyszałam same dobre rzeczy - podobno był remont niedawno

    atdcqps62brd8znj.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1050 752

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mada87, koleżanka rodziła tam 2 lata temu i wtedy było bardzo źle ale to jednak sporo czasu już więc może coś się zmieniło :) sporo informacji jest na gdzierodzic.info - warto poczytać komentarze, zastanowić się co jest dla Was ważne i wtedy podjąć decyzję :)

    mada87 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Aluna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamuśki :) jestem w 2 ciąży i zastanawiam sie nad domen narodzin przy Żelaznej. W pierwszej ciąży zdecydowałam sie na Instytut matki i dziecka ale teraz chce ominąć walkę z farmakologia. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

  • French_Lover Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monetka wrote:
    Oraz czy sa tu aktywne mamusie? Polecicie jakas siłownię, studio z zajęciami dla kobiet w ciąży? :)
    Pozdrawiam serdecznie :)

    monetka - ja mogę polecić zajęcia dla kobiet w ciąży w Joga Klub na Chałubińskiego, za Hotelem Mariott. Chodzę tam na pilates i jogę w ciąży. Zajęcia naprawdę fajne, wszystko do południa. Karnet normalny na te dopołudniowe (czyli de facto wszystkie ciążowe) to 155 zł i jest to open. Ja jestem bardzo zadowolona. Prowadząca pilates Kasia - cudowna babeczka (podejście do dziewczyn, wiedza - wszystko) <3 Zamierzam chodzić do samego końca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 13:54

    w57vgov3sg8z8thq.png
  • LadyJo Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,rodze w listopadzie.Ja zdecydowalam sie na szpital Dzieciatka Jezus na Starynkiewicza. Mam tam lekarkę prowadzącą i duzo mi opowiedziala. Jest kameralnie tylko 3 salki jednoosobowe. Pokoj lekarski obok za sciana gdzie caly czas siedza lekarze i na duzym ekranie maja podglad do KTG rodzących. Podobno bardzo fajne polozne . Lekarka mi mowila ze prawie wszystkie rodzace otrzymuja znieczulenie , no chyba ze ktos nie chce , nie ma z tym problemu. Tylko warunki sanitarne troche prlowskie , ale mi to nie przeszkadza. Zalezy mi tylko na dobrym personelu. Lekarka mowila jeszcze ze bardzo zachecaja do chodzenia , korzystania z prysznica w 1 fazie porodu , a ja tak wlasnie chce.
    Znam tam tez lekarza specjaliste usg ktory tam pracuje( robil mi genetyczne i teraz ide do niego na polowkowe) i tez jest bardzo fajny ;)

    LadyJo
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 1 lipca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka rodziła na Starynkiewicza i nie miała zastrzeżeń :)
    Ps. Poza tym można trafić na @mamaginekolog <3

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Kero Koleżanka
    Postów: 34 11

    Wysłany: 5 lipca 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie opinie o Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie? Rozwazam ten szpital i jestem ciekawa opinii.

    dvokuop.png
    IV.2015 [*] Aniołek 8tc
    V.2016 [*] Majeczka 28tc
    XI.2017 Wreszcie się doczekaliśmy. Cudny Synuś :)
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Co do IMiD to niestety nie wypowiem się...
    Miałam CC dwukrotnie w szpitalu w Międzylesiu ale 12 i 15 lat temu. Byłam zachwycona Panią doktor Szymańską, która "urodziła" moje córki. Zrobiła to profesjonalnie, a teraz po wielu latach potwierdzają to lekarze, którzy robią usg i oglądają bliznę. Pamiętam, że opieka pielęgniarek była na najwyższym poziomie. Wielka pomoc i wsparcie co jest ważne po CC. Niestety warunki już wtedy nie były najlepsze, a do teraz nie wiem czy się coś zmieniło, ale chyba nie...
    Na tą chwilę jestem umówiona na wizytę do Pani doktor na 4 września i mam zamiar umówić się do niej na kolejną planowaną cesarkę.

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • LadyJo Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie planujecie rodzic ? Piszcie :)

    LadyJo
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 17 lipca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja dopiero robię pierwsze rozeznanie i chyba najbardziej przekonuje mnie szpital na Madalińskiego, ale zanim porób chce zapisać się do szkoły rodzenie. Macie jakieś doświadczenia?

    34bwhqvkwsh95sch.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ