X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr przyjme bromergon
Odpowiedz

przyjme bromergon

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • livia Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jeśli ktorejs z Was pozostał bromergon chętnie go przygarnę nieodpłatnie jak i odpłatnie.Pozdrawiam Livia

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam moge odstapic☺ daj znac czy potrzebujesz mam cale opakowanie prawie

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 4 lipca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mogę chętnie odstąpić bo mi pozostał ;-)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 7 lipca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam prawie całe opakowanie :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ