X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przeziebienie- zapalenie zatok
Odpowiedz

Przeziebienie- zapalenie zatok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 5 tygodniu ciąży. Od dwóch tygodni meczy mnie zapalenie zatok, leczę się domowymi sposobami ale wczoraj laryngolog zlecił antybiotyk. Kochane powiedzcie mi, czy brałyscie antybiotyk w I trymestrze ciąży, bardzo się boje ale nie wiem co robić. Antybiotyk to Augmentin, podobno bezpieczny w ciąży ale nie wiem czy w I trymestrze... proszę Was o pomoc, radę ;(

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 24 lutego 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam Duomox w 8tc, próbowałam wszystkiego i nic nie pomagało było coraz gorzej.......lepiej to niz zapalenie w organizmie i powikłania, tez sie bałam ale czasami nie ma wyjscia.....

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też brałam duomox w 4tc(nie wiedziałam, że jestem w ciąży) i coś typowo na zatoki do nosa. Powiedziałam o tym lekarzowi, to stwierdził, że ten lek jest bezpieczny (tak samo jak augumentin, który nawiasem mówiąc brałam ze 3 razy podczas karmienia piersią).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ