X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przewrażliwiony facet a seks.
Odpowiedz

Przewrażliwiony facet a seks.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, udało mi się znaleźć ten temat... ;) Ostatnio trochę się martwię, bo odkąd zaszłam w ciążę to nasz seks jest bardzo ubogi... wczoraj skończyliśmy w połowie, bo ciągle mąż mi mówi, że tego i tamtego nie można, tak leżeć, tak się ruszać nie mogę...i skończyło się tak, że sie popłakałam i został kwas... są jakieś specjalne pozycje w których wiadomo, że jest to bezpieczne? a jakich lepiej unikać? Wkurzona jestem, bo tak, jak przez ostatnie 12 tygodni nie miałam ochoty i było mi wszystko jedno czy jest seks czy go nie ma, tak od kilku dni już bym chciała a mąż przewrażliwiony jest...

    Larysa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz dzielnie znosi brak seksu - od polowy lutego mamy zakaz. Najpierw pojawiajace sie co chwila zapalenia, branie bez przerwy globulek, rzyganie do konca 4 miesiaca tez niestety nienajlepiej wplywalo na moje libido, w szpitalu jak lezalam, to tez nie bardzo;) pozniej twardy brzuch i niska macica, pozniej skurcze wywolane przez kolke nerkowa i przez to miekka szyjka. Takze u nas jest do dupy w tym temacie - no moze niedoslownie ;) za tydzien mamy wizyte i zapytam, czy mozna, czy nie :P
    Najlepiej gina zapytac o bezpieczne pozycje :)

  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba na łyżeczkę :p my nie mamy na szczęście z tym problemu :P

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pozycji,to na pewno Ty na górze -bo sama kontrolujesz,czy nie jest za głęboko i na pewno od tyłu -hmmm jak my się kochaliśmy od tyłu,to było mega:-) to jest chyba najlepsza pozycja...no i na boku tez jest bezpiecznie :-)
    Teraz to jeszcze macie dobry czas,bo Wasz maluch jest jeszcze malutki,a potem jak juz brzuch większy,dzidzia wieksza,to już coraz bardziej sie człowiek boi...Korzystajcie póki możecie,ale na spokojnie i powoli-to na pewno nic się nie stanie ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) spróbujemy spróbować :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przewrażliwiony facet... ech ostatnio ja jestem przewrażliwiona, ale jak czuje ruchy to jak tu seks - ech...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie...u mnie to jest tak,ze im większy brzusio,tym bardziej myślę podczas sexu,czy malej nic tam sie nie dzieje..Myślałam,ze cala ciążę będziemy na legalu sie kochać,ale mimo,ze nie ma przeciwskazań,to jednak i on sie boi..i ja ...:P No nic...wytrzymamy,a potem pobrykamy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż wcale nie jest przewrazliwiony bardziej ja się martwie :-P do 12 tygodnia mieliśmy zakaz od lekarza później gin zniósł zakaz pierwszy raz miałam wielkie obawy i jakoś nie czułam przyjemności ale teraz jest super chociaż o dziecku myślę i czasami skupić się nie mogę :-P

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 4 miesiąc nic :/ Normalnie czuje się jak dziewica :P
    Ostatnio chciałam przyatakować mojego M jak leżeliśmy w sypialni ale nie dał się namówić :/ Uparty jest i ciągle słyszę "w ciąży jesteś" nooo przecież wiem,heloooołł :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha:D Dobre :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak trochę nie na temat... kiedy dokładnie zaczyna się drugi trymestr?
    I jak na kremach przeciw rozstępom jest napisane, że można uzywać od 4 miesiąca tzn że od 16 tygodnia? czy jak jestem już w 13t4d to mogę używać?

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana na temat znajdziesz informacje jak w piszesz w wyszukiwarce :)
    Tu piszemy na ten konkretny temat,nie mieszajmy kilka wątków bo się zrobi sajgon.


    Madzia890722 wrote:
    a tak trochę nie na temat... kiedy dokładnie zaczyna się drugi trymestr?
    I jak na kremach przeciw rozstępom jest napisane, że można uzywać od 4 miesiąca tzn że od 16 tygodnia? czy jak jestem już w 13t4d to mogę używać?

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi trymestr zaczyna się 13+1, więc już w nim jesteś ;)

    Madzia890722 lubi tę wiadomość

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja Wam powiem, ze moj facet dostał jakiekoś jobla na moim punkcie :P zawsze mielismy udane zycie seksualne, ale teraz.. ech jest szał ciał :)
    ale od poczatku leakrka nie zalecala wspolzcyia- pare razy zlamalismy zakaz.. teraz w drugim trymestrze okazalo sie, ze mam lozysko przodujace i lerkaka mowi ze lepiej nie wspolzyc :) ale juz 2 razy na ponioslo- ale nic absoltnie nic sie nie dzieje.. delitaknie z namaszczeniem :) mam wrazenei ze zakazane leiej smakuje :) ale niestety trzeba uwazac i jasne ze sie martwie- ale mysle ze jest ok :) mam nadzieje ze 19 czerwca na wizycie zakaz calkowicie bedzie zdjety i bedziemy mogli do oporu bo mi tez libido podskoczylo ze hoho :)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak będzie jak maluch będzie kopać a brzuch będzie już duuży :P Mój kiedyś w trakcie dotknął ręką brzucha i akurat mały kopnął i od tamtej pory już nic :P Myślę,że to było lekkim szokiem dla mojego M bo nawet nie chciał kończyć :P

    ailatan wrote:
    a ja Wam powiem, ze moj facet dostał jakiekoś jobla na moim punkcie :P zawsze mielismy udane zycie seksualne, ale teraz.. ech jest szał ciał :)
    ale od poczatku leakrka nie zalecala wspolzcyia- pare razy zlamalismy zakaz.. teraz w drugim trymestrze okazalo sie, ze mam lozysko przodujace i lerkaka mowi ze lepiej nie wspolzyc :) ale juz 2 razy na ponioslo- ale nic absoltnie nic sie nie dzieje.. delitaknie z namaszczeniem :) mam wrazenei ze zakazane leiej smakuje :) ale niestety trzeba uwazac i jasne ze sie martwie- ale mysle ze jest ok :) mam nadzieje ze 19 czerwca na wizycie zakaz calkowicie bedzie zdjety i bedziemy mogli do oporu bo mi tez libido podskoczylo ze hoho :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my mieliśmy zakaz kategoryczny do jakiegoś 17 tyg a teraz oboje mamy stracha mimo, że lekarz pozwolił, ale tak na ostrożnie :P
    chciałoby się niby pozabawiać ale mówiąc szczerze to ja po tej abstynencji to się czuję jak za pierwszym razem...jakoś mi tak niewygodnie :D
    a mąż ciągle żartuje, że nie będzie Bąbelka w głowę stukał x]

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miley24 wrote:
    a my mieliśmy zakaz kategoryczny do jakiegoś 17 tyg a teraz oboje mamy stracha mimo, że lekarz pozwolił, ale tak na ostrożnie :P
    chciałoby się niby pozabawiać ale mówiąc szczerze to ja po tej abstynencji to się czuję jak za pierwszym razem...jakoś mi tak niewygodnie :D
    a mąż ciągle żartuje, że nie będzie Bąbelka w głowę stukał x]
    hehe eee to Ci napisze co jednemu facetowi ginekolog powiedzial w 39 tygodniu ciazy jego zony na stwierdzenie ze nie chce "pukac" dziecka w glowe - "panie niech pan wybaczy ale nawet gdyby mial pan 30cm penisa nie jest pan w stanie dotkac i zrobic krzywde dziecku " :)))

    dddodiii lubi tę wiadomość

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem dzisiaj mojemu żartownisiowi :D
    tak naprawdę u nas większym problemem jestem ja :P bo tak mówią że w 2 trym libido wzrasta itd. a u mnie juz większe było o dziwo w 1szym kiedy to samopoczucie miałam tragiczne :D ten zakaz mnie zblokował czy co :(

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz moglo tak byc... ja tez mam tak, ze skoro lekarka powiedziala nie a faceta mnie atakuje to na rozgrzewce jest bosko ale jak ma przyjsc co do czego to jestem troche zagubiona:) ale minie Ci napewno :)

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz po połówkowym jak już wszystko będzie oki i światło zielone to może główka mi się odblokuje i nawet ja coś z tego seksu będę miała uciechy ^^
    kobiety czasem mają przerąbane ;)

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ