X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przewrażliwiony facet a seks.
Odpowiedz

Przewrażliwiony facet a seks.

Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 18 marca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam podobnego wątku ale nie znalazłam więc postanowiłam założyć,bo może któraś z Was miała lub ma podobnie.

    Otóż ostatnio u nas sytuacja z seksem się nieco pogorszyła...
    Nie mam żadnych przeciwwskazań do uprawiania seksu i do I trymestru było ok,ale odkąd dzidzia się rusza mój facet jakoś mnie unika :/ Tłumaczyłam mu,że dziecku nie zrobi krzywdy ale on powiedział,że dla niego to jest dziwne...i nie chce.

    Ostatnio próbowaliśmy się przemóc i chciałam mu pokazać,że jego obawy są bezpodstawne ale w trakcie powiedział,że nie może się skupić bo myśli o naszym synku :P No i się skończyło rumakowanie,haha :)

    Nie mam do niego pretensji ( no może czasami jak libido mi skacze :) ale staram się go zrozumieć i nie naciskam. Po ciąży pewnie wszystko wróci do normy więc jestem cierpliwa :P I skupiam się teraz na innych rzeczach związanych z naszym maleństwem ;)

    Jak jest u Was? ;)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pierwszym dziecku zazwyczaj tak jest. Ja tak miałam a przy drugim już nie ma żadnych oporów. Facetom się wydaje że zrobią dziecku krzywdę swoim "narzędziem" bo nie znają budowy naszego narządu i to w jaki sposób jest ciąża chroniona. A szkoda bo dużo tracą:)

    Martika87 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj temat tez przerabialam przy pierwszym dziecku, jak to mowil maz 'nie bedzie syna penisem po glowie stukal'. W drugiej ciazy bylo juz lepiej a w trzeciej ma zwierzecy apetyt ;)Faceci maja swoje obawy zeby nie zrobic matce i dziecku krzywdy, niestety musisz to zrozumiec i nie naciskac bo to tylko przyniesie skutek odwrotny. Powodzenia

    Martika87 lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 18 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za pocieszenie :)
    Wiecie jak to jest,w głowie zbierają się myśli "już mu się nie podobam,jestem coraz grubsza" i takie tam :P

    Nie naciskam,raz zrobiłam awanturę bo miałam ciśnienie ;) i już odpuszczam,bo nie ma sensu się denerwować...

    No nic,musi mi wystarczyć przytulanie :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 19 marca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze dwa miesiące to były tylko dwa zbliżenia i zaczęłam chodzić wk... :D Bo niezaspokojona ;) Zrobiłam mu kilka przytyków i zrozumiał, że to nic złego, a wręcz przeciwnie, pozwala mi się zrelaksować. Na razie brzuch tylko ciut ciut mi urósł, ale mam nadzieję, że przy większych rozmiarach to się nie zmieni ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatni seks był z poczęciem dziecka :/ później mąż brał antybiotyki i ciągle zapominał o wizycie u androloga grrr...już 4 razy przełożył. Przez telefon powiedzieli, że bakterii już nie ma, więc zostało skonsultować wyniki nasienia (co go już nie obchodzi, bo przecież spłodził dziecko) i odebrać je do teczki. Seksu jak nie było tak nie ma a mnie już kur...ca łapie. Ech.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też się śmiał do kolegów, że dziecka nie będzie penisem szturchał w główkę :/

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie trochę odwrotnie bo to ja nie chce za bardzo zbliżenia :D mąż codziennie by chciał a ja nie bardzo i tak o to przytulamy sie w weekend oczywiście orgazm prawie nie odczuwalny u mnie, mam blokade jakaś

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie chodzenie na ciśnieniu jest niesamowicie wkurzające :P
    Zaczęły śnić mi się penisy,jakieś, nie wiem czyje bo widzę tylko penisy,wielkie i twarde haha a jak się budzę to jestem taka napalona...ehhh a tu lipa :P Czytałam gdzieś,że w ciąży sny są bardzo realne i kolorowe przez hormony i teraz wiem,że to prawda :P


    A on chciałby tylko się przytulić :P

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten ból.... No ale cóż możemy zrobić. Ja też przy pierwszej miałam myśli że jestem gruba i go odrzucam no ale jemu chodziło o dziecko :) i zamiast cieszyć się z tego że nareszcie można bez zabezpieczeń na okrągło to celibat :) :P

    Martika87 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 21 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:12

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • MotylekKira Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I trymestr boski ....obecnie czuję się gruba i żadna pozycja nie zmienia tej myśli. W III trymestrze to już w ogóle sobie nie wyobrażam :/

    788pt8hi5zrbbj3r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wam powiem, ze w 1 trymestrze mialam super ochote.. leakrka zabraniala , ale my tak od czasu do czasu lamalismy zakaz ,ale zupelnie nic sie nie dzialo..
    wczoraj bylam u lekraki i sie okazalo ze loysko poki co przodujace i 4 tygodnie celibatu i nie wieadomo co dalej.. oby sie ladnie przesubelo bo minal dopieo dzien a mi juz brakuje seksu :( trzeba czekac..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja Ciebie ailatan rozumiem
    Ja od 5tyg nic a nic seksu bo zakaz, łożysko i plamienie/krwawienie.

    I ani ja ani mój partner nie widzimy nic złego w seksie w ciąży - paradoks
    Jutro idę na połówkowe okaże sie co z łożyskiem, bo plamienie występuje ale mało obfite i takie raczej beżowe niż brązowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też ma opory jakieś dziwne. Mi też kiepsko z myślą, że robimy to w 3 :P raz próbowaliśmy ale nie było zbyt fajnie, bo byliśmy w mega stresie. Mam nadzieję, ze zrobimy kolejne podejście niedługo :)

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Oj temat tez przerabialam przy pierwszym dziecku, jak to mowil maz 'nie bedzie syna penisem po glowie stukal'.
    ha ha mój tak samo powiedział, oni są dziwni

    mhsvh371pdpt408y.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój całe szczęście ma ochotę i nic mu nie przeszkadza, może dlatego, że nadal mam brzuch, który "nie wadzi" ;) W ciąży mam mega chcicę, więc się cieszę :D

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dalej nic :/ Męczy mnie ten celibat :P
    Ale jeszcze trochę i nadrobimy :D

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam mega szczęście. Mój facet na początku wypytywał czy na pewno się nic nie stanie itd. jak mu wyjaśniłam to jest super ;D wiadomo pozycje troszkę inne i już nie hasam jak lekka gazela, ale żadnych oporów nie mamy :)

    dev255pr___.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez sie pogorszyło...Boi się,chociaż i ja się troche boje,bo ostatnio jak sie bzykaliśmy,to miał to robic powoli i nie za głęboko,ale jakos powstrzymać sie mogl...:P A ja to znowu w glowie myślę,czy maluch mi tam podskakuje czy mu faluje...masakra :D Ale nie ma co-seks w ciazy jest mega :D Tak dobrze jest,ze masakra :-)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ