X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr PROBLEM Z PRACODAWCĄ I ZWOLNIENIAMI
Odpowiedz

PROBLEM Z PRACODAWCĄ I ZWOLNIENIAMI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ma90 Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie. Oczekując już miesiąc czasu na pieniądze z ZUSU wybrałam się dzisiaj do nich osobiście dowiedzieć się o co chodzi. Pani poinformowała mnie, że od SIERPNIA!!! nie wpłyneło ani jedno zwolnienie! Dzwoniąc do pracodawcy dostałam informację,że księgowa przebywa w szpitalu, a wszystkie moje zwolnienia są u niej w biurze do którego nie mają dostępu! poinformowali mnie tylko, że w nablizszym czasie nie ma mozliwosci zeby je stamtąd zabrać. ZUS rozkłada ręce i mam czekać. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Jakie mogę podjąć kroki? Za trzy miesiące termin porodu i zakupy dla córeczki naglą.

    Monia
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 13 listopada 2016, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalna nieodpowiedzialność pracodawcy.Zaświadczenie jest wystawiane przez lekarza z dwiema kopiami. On swój oryginał przekazuje też do ZUS, a kopię wręcza tobie, drugą kopię musi przechowywać przez 3 lata. Możesz próbować tędy, ponieważ niedostarczenie zwolnienia wystąpiło z przyczyn niezależnych od ciebie. Musisz sprawę wyjaśnić ponieważ ZUS ma prawo obniżyć świadczenie ze względu na niedostarczenie go w ciągu 7 dni od wystawienia. Ale jak wspomniałam to nie była twoja wina. Współczuję stresu.

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • ma90 Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwolnienia juz dostarczylam. Dzisiaj otrzymalam wiadomosc ze kolejny problem jest z drukiem z-3 i odesłali go do pracodawcy. Dziwi mnie to ze owy druk przegladaly dwie panie i nie mialy zadnych zastrzeżeń. Czyli czeka mnie kolejne opóźnienie. Jak tu się cieszyć zbliżającym sie narodzinami upragnionej córeczki?

    Monia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ