X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Prenatalne Szczecin
Odpowiedz

Prenatalne Szczecin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) pytanie do mamusiek ze Szczecina - gdzie prenatalne, jakie koszta i kiedy najlepiej się zapisać ? Moja lekarka jest tak zakręcona ze nic nie da się dowiedzieć.

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Kukuletka Przyjaciółka
    Postów: 72 75

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Ci Diagen na Wojciecha i dr. Medrka.
    Super lekarz bardzo dokładny. Za 1 usg płaciliśmy
    370 zł ale z badaniami krwi. Samo usg 250. Pozdrawiam

    3jgxs65g3cr45e1i.png
  • kasia_1988 Autorytet
    Postów: 1436 1621

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja polecam mediluxclinic i dr Glaza. Może i ma specyficzne poczucie humoru ale wielki specjalista. 350 razem z krwią prenatalne.

    Podobno dobry też jest dr Kazimierz Kowalewski na gabinet na ku słońcu. Bardzo szybko też potrafi trafnie określić płeć ok 12 tc.

    Pozdrawiam

    8tc
    9tc
    10tc
    17tc
    relgh37106b9h52t.png
    f2wli09kel1p6uqt.png
    1usal6d80v7jp3t1.png
  • 0lgam Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 13 maja 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa tygodnie temu robiłam w Diagen na Wojciecha. Dwa lata temu w szpitalu na Pomorzanach. Nic nie płaciłam z racji mojego wieku.

    Isia86 lubi tę wiadomość

    2nn3rjjgoahsqho3.png
  • 0lgam Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, byłam u K. Mędrka. Nie wiem, czy przyjmuje tam ktoś inny, podczas rejestracji telefonicznej panie same zapisały mnie do niego. Na połówkowe też chciałabym się dostać do niego. Podczas badania dzidzia grzecznie współpracowała z lekarzem, więc byłam tam może z 7 min. USG miałam na 11.40, ale weszłam z poślizgiem, ponieważ przede mną dr wykrył aż dwie wady u dwóch dzieciaczków, więc to chyba powinno świadczyć o jego kompetencji ;).
    Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie.

    2nn3rjjgoahsqho3.png
  • Kukuletka Przyjaciółka
    Postów: 72 75

    Wysłany: 22 maja 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr.Medrek jest super. Robiłam moje pierwsze badanie u niego. Bardzo dokładny
    Życzliwy,odpowiada na wszystkie pytania.

    3jgxs65g3cr45e1i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Diagenprzyjmuje jeszcze dr Bilar ogólnie prowadzę u niego i tam całą ciążę, teraz 16 czerwca będzie robił mi dr Medrek usg 3 trymestru ponieważ mój dr wyjeżdża ale mówi że w dobre ręce mnie oddaje to mu ufam

  • dzastmi Koleżanka
    Postów: 43 33

    Wysłany: 24 maja 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam prenatalne w Medicusie u dr. Kazimierza Kowalskiego, który prowadzi moją ciążę. Koszt 382 zł za Usg + badanie krwi. Wyniki krwi miałam już po 4 dniach. A USG było przeprowadzone profesjonalnie, dr wszystko tłumaczył, wskazywał na ekranie, mówił jakie są normy itp. Póki co bardzo sobie dr Kowalskiego chwale, ty bardziej, że wcześnie wyleczył również moją mamę z dość uciążliwych dolegliwości.

    Kasiula02 lubi tę wiadomość

    0d1ydqk318xlcxjl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia86 wrote:
    A powiedz czy dostalaś jakieś CD z filmem z usg albo czy robił też 3d? Albo wydrukował i dał zdjęcia?
    Ogólnie dają tam za każdym razem płytkę na głównych badaniach, mój dr również przełączyl na 3D. I w 12 tyg określił płeć i się nie pomylił dalej jest chłopak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia86 wrote:
    o super to bardzo fajnie :) u mnie będzie 12+6, więc mam cichą nadzieję, że uda się podejrzeć co maluszek skrywa między nóżkami :)

    U mnie było dokładnie 12+6 jak dr określił płeć więc całkiem możliwe. Oczywiście mówił że coś widzi i że wydaje się że to chłopak ale nie chciał powiedzieć tak oficjalnie. Na kolejnym usg tak samo nie pewnie, ale już oficjalnie gdzie mam napisane to w dokumentach to na połówkowym powiedział że na 100% chłopak.

  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 22 lipca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piszę tutaj bo może ktoś będzie szukał takiej informacji- NIE POLECAM badań prenatalnych w szpitalu na pomorzanach!!!
    Ja tam zrobiłam bo wcześniej nigdzie nie przeczytałam, żeby ktoś odradzał.
    Robiłam to badanie odpłatnie (brak wskazań medycznych i wiekowych). Koszt 350 zł (usg i test pappa)-czyli nie jest nizszy niż w innych tegontypu miejscach. Zdjęcia z badania,które otrzymujemy są baaaardzo malutkie i niskiej jakości, ponadto nie ma możliwości otrzymania płyty (nawet kiedy przynioslam swoją i poprosiłam o taką możliwość).
    Ponadto zauważyłam błąd w danych dotyczących mojej osoby na wydruku z usg!-poprosiłam telefonicznie o przygotowanie nowego wydruku (wydruk 3 kartek z podpisem lekarz wykonującej badanie)-kiedy zgłosiłam się po odbiór nowego wydruku zaproponowano mi zamianę mojego wydruku na wydruk z poradni z przekreslonym błędem-poprawiony długopisem!!! Kiedy powiedziałam, że nie mam poprzedniego wyniku jedyne co mi zaproponowano to ksero tej strony z przekresleniem... po prostu brak słów!!!
    Ponadto na wynik testu oappa czekałam prawie 2 tygodnie, a to znacznie dłużej niż w innych miejscach.
    Nie będę się tu rozpisywać o innych "niedopatrzeniach" :(
    Mi pozostaje tylko wierzyć, że moje dobre wyniki badań są rzeczywiście dobre.
    Na takie stresy nie poeinna być narazona żadna ciężarna.
    Pozdrawiam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 17:39

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • anasan79 Przyjaciółka
    Postów: 62 56

    Wysłany: 4 września 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam w DIAGEN na Św. Wojciecha
    Dr. Mędrek.
    Jestem bardzo zadowolona :)

  • Natka9029 Przyjaciółka
    Postów: 67 123

    Wysłany: 14 września 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja też robiłam teraz z diagen i jestem zadowolona

    0d1y3e3kz4imlmgz.png
  • moniska4444 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 14 listopada 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie w sobotę ide do diagenu na prenatalne jest szansa ze dowiem sie plec ? :)

    1kbjeug.png
  • Alikar Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też robiłam USG genetyczne w 13 tyg. w Diagenie na św Wojciecha i jestem zadowolona. Byłam u dr. Halca. Pomimo, że czytałam o nim kilka negatywnych opinii, to ja nie mam zastrzeżeń. Badanie było robione dokładnie, doktor objaśniał co było widać na ekranie i dla pewności powtarzał niektóre pomiary. Nie tryska on co prawda serdecznością do pacjentki, ale najważniejsze chyba, aby był dobrym specjalistą. Filmik z tańczącym dzidziusiem w 3D i zdjęcia z badania też dostałam na płytce, mimo, że nawet się tego nie spodziewałam. Wyniki z krwi przyszły do mnie pocztą po 5 dniach. Wszystko czytelnie opisane.

    Diagen ma umowę z NFZ, więc jeśli są wskazania ze skierowaniem od lekarza USG genetyczne+ pappa i USG połówkowe są za darmo. od 35 roku życia też są za darmo ale trzeba przynieść skierowanie od swojego lekarza prowadzącego.
    Bez skierowanie USG genetyczne+ Pappa 350zł, połówkowe 270zł, USG w 30 tyg 250zł.

    Moniska jeśli jesteś w 10-11 tygodniu ciąży, to myślę, że jeszcze troszkę za wcześnie aby się dowiedzieć płeć dziecka, ale kto wie. Najczęściej trzeba czekać z tym do 18go.

  • Leirion Autorytet
    Postów: 361 749

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam prenatalne w diagenie, bylo ok. Bardzo pozytywnie oceniam usg robione tez przez dr Michala Michalczyka. Młody facet ale b. Dokładny i świetnie opowiada o tm co robi i po co.Badanie miałam w luxmedzie (saby sprzęt)ale wiem ze przyjmuje tez prywatnie.i współpracuje ze szpitalem na pomorzanach. Polowkowe tez robię podwójnie (darmowy luxmed i diagen ze względu na sprzęt)

    w57vhgqs6gy512r8.png

    p19uvfxmkm1szofn.png

  • Abradaba Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczecinianki i koleżanki z okolic, szczerze polecam zarówno praktykę prof. Celewicza (super sprzęt 2D,3D/4D; dokładne pomiary; bez pośpiechu; mega przyjazna atmosfera ) jak i dr Kałużyńskiego (dokładny, rzeczowy). Obaj to 'starzy' wyjadacze, nie można się zawieść :) Ceny podobne do tego co podają dziewczyny wyżej.

    Abradaba
  • Leirion Autorytet
    Postów: 361 749

    Wysłany: 4 lutego 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A 3. Badania w diagenir robic raczej nie będę. Liczyłam na 3 d ale mala się zle ustawiala - spoko. Ale dr. Halec za każdym razem tlukl mnie sonda po brzuchu bo dziecko zle się ustawialo. do tego stopnia ze bylo to bolesne. Potem znalazłam w necie opinie o nim i to niestety est częste. Jefna babeczka z siniakami wyszla, wiec nie bylo to lekie stukanie. Ostatnio z reszta widac bylontotalny pospiech - badanie polowkowe trwajacr może 20 min. Doktor ma niby wszystkie super certyfikaty ale niepokoiłam sienczy stukanie nie zaszkodzi dziecku (a myślę ze nawet jesli nie to po co ma bolec..). O wiele bardziej wole dr. Michalczyka z lucnedu, pomimo słabszego sprzętu i mneijszej liczby tytułów (est jeszcze rezydentem na pomorzanach wiec chyba się kształci). Świetnie opowiada, wszystko pokazuje, kazda rzecz ktora mierzy. Czuć zw to pasjonat z fajnym podejściem do ludzi (może dlatego ze młody) :)

    w57vhgqs6gy512r8.png

    p19uvfxmkm1szofn.png

  • PJka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ze Szczecina, jak to teraz jest z prenatalnymi na Pomorzanach? Bo w sumie zapisałam się tam od razu ale jak czytam komentarze, to sama już nie wiem ;/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ