BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Pozbyć się 5 kg w czasie ciąży
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Lee
Znajoma
1

Wysłany: 12 września 2017, 09:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Otóż wczoraj założono mi kartę ciąży i jak w przychodni stanełam na wagę (nie mam swojej w domu i to chyba duży błąd) to osłupiałam...79kg w ciuchach.Odjąć nawet te 2 za ciuchy i 1 za dzidzie to 16 kg za dużo.Jestem bardzo zawiedziona że waże tak dużo.Czy macie jakieś dobre sposoby za zrzucenie z ud i pupy. (brzuch i biodra raczej odpadają z oczywistych przyczyn) bo jestem załamana. Miałam pomysł żeby kupić używany rower i codziennie jeździć po godzincę.Błagam o pomoc! Nie chcę być waleniem wyrzuconym na brzeg Q_Q

Wiadomość wyedytowana przez autora 12 września 2017, 09:31

7470kw7i2cireub0.pngf2w3krhmuz9s45pd.pngf2w3io4p0lcbrvi6.png

Vilu
Autorytet
430

Wysłany: 12 września 2017, 18:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Stricte odchudzać się nie wolno. Dostarczanie wszystkich potrzebnych dziecku składników to i tak jest wyzwanie. A poza tym nadmiar ciał ketonowych w wyniku odchudzania może być szkodliwy dla dziecka. Lepiej się skupić na tym, żeby żywić się zdrowo, odstawić biały i brązowy cukier (i te produkty, które go zawierają), zamienić białe na pełnoziarniste, a owoce z dużą zawartością cukru na warzywa. Mięso tłuste na indyka i ryby...

Ruszać się, jeśli nie ma przeciwwskazań (ale pilnując tętna!).

Nawet mając nadwagę, w ciąży powinnaś przytyć, chociaż trochę mniej, a nie chudnąć. Na chudnięcie będzie czas po :)

wff2tv73b0vlt43s.png

AggaS
Znajoma
8

Wysłany: 15 września 2017, 18:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Chyba musisz po pierwsze- pic ze 2l wody w ciagu dnia, odstawic slodycze, slodzone napoje, fast foody itd, chodzic na dlugie spacery, moze basen? Roweru nie polecam

34bwyx8dm6jhpuof.png
er3mt5odd297vkcl.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)