X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr popuchnięte stopy
Odpowiedz

popuchnięte stopy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakies sposoby na opuchnięte stopy?? i czy w ogole któras ma z tym problem juz teraz? jestem w 22 tc i zawsze moje stopy były szczupłe a teraz... nie spodziewałam sie takich problemów na tym etapie ciąży:-(

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj nogi w górze kiedy tylko możesz... siedząc, leżąc. U mnie jak narazie pomaga :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 18:17

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nogi popuchnięte jak balony i wyglądają jak u słonia,narazie nie znalazłam patentu na opuchliznę :-(

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i ograniczcie sól do minimum :-) Może coś pomoże

    justa1234 lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj skąd ja to znam :( Mam to samo przy tych upałach wraz z bólem...ale od wczoraj jest dobrze póki pogoda daje odetchnąć więc mam nadzieję że to spowodowane było upałami i będzie już ok :) A właśnie pomagało leżenie z nogami do góry ale niestety nie na długo

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokrzywa dwa razy dziennie- pomaga sie pozbyc wody i pić bardzo duzo trzeba. podobno pomaga tez moczenie stóp w wodzie z solą. zimne okłady i nogi w górze. Miałam dwa dni krytyczne, stopy mi się z butów wylewały, zaczęłam wiecej pić i pokrzywkę w ciagu dnia 2 razy i przeszło jak ręką odjął:)

    21.10.2015 Leon <3
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomagał prysznic -latam raz ciepła raz zimna wodę na nogi,od łydek w dół. Pobudza krążenie i trochę pomaga. Oprócz tego nogi w górze :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ