X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr pomyłka w ocenie płci :) 12 tydzień a połowkowe :)
Odpowiedz

pomyłka w ocenie płci :) 12 tydzień a połowkowe :)

Oceń ten wątek:
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 20 października 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokaż który? ten z polskiej strony nie jest zbyt trafny, bo trzeba liczyc księzycowe lata kobiety ;)

    ten jest bardzo trafny, sprawdzcie co Wam wychodzi dziewczynki :)

    https://www.chinesegenderchart.info/western-gender-chart.php

  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 20 października 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikan robiłaś wróżbę z obrączki i z sody? Co Ci wyszło?

    gorzkagoska lubi tę wiadomość

  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 20 października 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha, mi się osobiście wydaje, że Twoja przyjaciółka nosi chłopczyka, ponieważ czoło nie ma regularnego, kolistego kształtu, a tworzy się raczej taka bryła. Natomiast reszta główki jest okrąglutka :) Ja obstawiam chlopaczka ze względu na czółko.

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 20 października 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tylko na tym dobrze wychodziło i wszystko się posprawdzalo, u mnie, mojej Mamy, ciotkę, koleżanek. Oczywiście jest jakiś zakres procentowy powodzenia, ale mi w zupełności wystarczy 12/12 :D :P
    http://m.dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/starania-o-dziecko/1880-chinski-kalendarz-plci-jak-zaplanowac-plec-dziecka

    Mi z sody z moczu porannego wychodzi dziewczynka, nic się nie pieni, soda opada na dno niewzruszona ;) z wieczornego, tak samo. Za każdym razem, jak robie 'obraczke', to zatacza kółka na dziewczynkę.
    Niestety, jak byłam w ciąży z Synkiem, to nie sprawdzałam babcinych metod na przepowiadanie płci, bo było mi obojętne, co będzie, a z reszta miałam tak silne i aroganckie przeczucie, że będzie chłopczyk, że wg mnie, nie było sensu :P
    Teraz wykazuję się trochę większą pokorą i ciekawością, która miesza się z konkretnymi preferencjami :) <3

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 20 października 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tego kalendarza który wrzuciłas, to jak sprawdzałam rodzinę i kolezanki to zgadza się pół na pól ;)
    Tobie dziewczynka wychodzi teraz z niego?

    Luna33 lubi tę wiadomość

  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 20 października 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sprawdziłam Twój kalendarz, wychodzi mi dziewczynka, tez. Z kolei, jeśli sprawdzam Syna (ur.2011), już jest pomyłka ;)
    Ale wiesz, że z tego kalendarza, który ja tu podałam, trzeba wybierać wiek matki z uwzględnieniem SKOŃCZONYCH lat, a nie wg roku urodzenia. Czy np jest konczysz 26 lat 25.10.16, to wg tego kalendarza, nadal masz lat 25.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 15:30

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 20 października 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym kalendarzu sprawdzasz miesiąc poczęcia:)
    Mozesz podac mi swoj wiek na priv i kiedy nastapiło poczęcie to sprawdzę :)

  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 20 października 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisały posty pod tym kalendarzem z polskiej strony że sprawdza się na hybił trafił, no tak 50% bo to trzeba liczyć księżycowe lata, czyli tak że miesiąc ma 28 dni a nie 30/31.
    U mnie poczęcie nastapiło jak miałam 29 lat, ale według księżycowych lat, to wychodzi że mam 30 z hakiem ;)

    W tym moim kalendarzu są zakładki na dole, w odpowiednim roku sprawdziłas? Poczęcie synka było w 2010 czy 2011? bo tam dopiero od 2011 mozna sprawdzic niestety:/ starszych lat juz nie ma :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 15:37

  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 20 października 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wiem, ale i tak zauważyłam, że zrobiłam błąd przy sprawdzaniu syna. Nawet nie mogłam się poprawić, bo chyba nie ma wcześniejszych lat, a konkretnie 2010? :)

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 20 października 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chce się sprawdzić wcześniejsze lata to trzeba gdzie indziej sprawdzić na tej stronie.

    Podaj mi swoj wiek na priv jesli tu nie chcesz (date ur. i czas poczęcia) to sprawdzę oba przypadki :)

    Albo sama sprawdz :)
    https://www.chinesegenderchart.info/gender-prediction.php

    tutaj wpisujesz swoją datę urodzenia i datę poczęcia jesli znasz, ja akurat dokladnie wiem kiedy było poczęcie ;)

  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 20 października 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak sprawdzam kolezanki to to ten kalendarz ma sprawdzalność 80-90% :)

  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 20 października 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha, dzięki :) Juz sobie poradziłam. Na Synka wyszedł rzeczywiście chłopczyk. Natomiast na tego Pędraczka pod sercem, dziewczynka :) A Tobie, co wychodzi?

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 20 października 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez wychodzi dziewczynka niby, ale jestem pewna ze bedzie chłopiec;)

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 20 października 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się sprawdziło z tym kalendarzem chińskim:
    http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 20 października 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenatalne się skończyły, wróżby wszystkie juz tez. A my nadal nic nie wiemy :D
    Czekamy do usg połówkowego i miejmy nadzieję, że wyjdziemy z niego oświecone :) Ja pojadę prosto na zakupy :P Za dużo mnie to czekanie kosztuje :P Trzeba gdzieś ten 'stres' upuścić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 20:06

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 21 października 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u mojej ginki prowadzącej, bo prenatalne gdzie indziej robiłam.
    I ona też stawia na chłopca, czyli będzie chłopak, w sumie tak jak od początku czułam ;)

    Mikan trzymam kciuki za dziołszkę u Ciebie :) :*

    m@rtynka, MikanKulta lubią tę wiadomość

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 21 października 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha to dużo zdrówka dla Ciebie i Syna ;-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 21 października 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha, trzymajcie się dzielnie i zdrowo <3 Ja tu wpadnę z newsem, jak tylko będę po kolejnym usg.
    Daj znać też, co będzie miała Twoja przyjaciółka, jak już jakiś lekarz zwyrokuje płeć ;)

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 21 października 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha, a dostałaś może jakieś nowe zdjęcia dzisiaj? Czy jest szansa, byś mogła je tu wkleić? :)

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 21 października 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jedno ale slabej jakości, i dziecko takie jakby rozciągnięte na nim jest ;)
    Ale chyba widać wyrostek płciowy, bo na wcześniejszych zupełnie nie było widać.
    O ile to ten wyrostek płciowy, ale myślę że tak ;)

    cfd06af03b6ddc43med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 12:18

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ