X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr pomyłka w ocenie płci :) 12 tydzień a połowkowe :)
Odpowiedz

pomyłka w ocenie płci :) 12 tydzień a połowkowe :)

Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 21 maja 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie zdjęcia usg z pomyłek? Jestem bardzo ciekawa co sugerowało lekarzowi daną płeć

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 14 tyg lekarka powiedziała że chłopak czekam na kolejne iść za 2 tyg. Dam znać ale liczę że sisiak to jednak pepowina była ;)

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie w 12tc 4 d był duży wyrostek na podstawie którego Pani doktor zasugerowała nam chłopca. Dzisiaj (16 tc) sisiaka brak (między nóżkami nie odstawał)
    i doktor mówi ze teraz wygląda to dziewczynkowo. Myślicie że na tym etapie można pomylić jeszcze chłopca z dziewczynką? pozdrawiam.

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 19 lipca 2018, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pierwszej ciazy w 13 tyg powiedzial ze chlopak, potem w 18 i 22 tyg potwierdzil

    Teraz w 13tyg mowil ze wyglada dziewczynkowato, w 16 daldj dziewczynkowato, ale dlatego ze dzidzia mialam pepowine miedzy nogami i przeslaniala widok. Na polowkowym potwierdzil dziewczynke

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg genetyczne w Itrym wybralam juz drugi raz lekarza z mega doseiadczeniem stricte w usg. Powiedzial mi ze z cals pewnoscia bedzie chlopak.
    Moja lekarka jednak gdy ostatnio pytalam siusiaka nie widziala... takze nadal nie wiem co bedzie. Bardziej wierze temu pierwszemu lekarzowi, ale nikt nie jest nieomylny.
    Takze zostaje mi chyba powiedzenie, ze jedyna 100% metoda oceny plci jest porod ;p

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • angella908 Autorytet
    Postów: 570 931

    Wysłany: 12 października 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, a co myślicie o tym https://zapodaj.net/2b3e38c521f21.jpg.html lekarz stwierdził najpierw że chłopczyk, później że jednak wycofuje te słowa :P
    No i kazał czekać 4 tygodnie, tak bym chciała żeby te dzyndzyki odpadły :P

    mhsvj44jxrsr3ijj.png82dol6d8wb8ewah0.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 12 października 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aby mieć pewność lepiej poczekać aż dzidzia będzie większa. Mnie na genetycznym też doktor powiedział, że chłopak bo coś widać między nóżkami a później przez trzy wizyty u doktora prowadzącego zmieniło się na dziewczynkę i drugi doktor też to potwierdził na usg połówkowym :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 15 października 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarina wrote:
    U mnie w 14 tyg lekarka powiedziała że chłopak czekam na kolejne iść za 2 tyg. Dam znać ale liczę że sisiak to jednak pepowina była ;)

    hehe czyli jednak ktoś tutaj marzy o dziewczynce? ;)

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niby dziewczynka, cały czas odliczam do polowkowych :) nie mogę się doczekać

    f2wl20mmurgifll8.png
  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszej ciazy nie bylo widac dlugo i doiero na polowkowych wyszo, ze dziewczynka i sie sorawdzilo. Teraz na prenatalnych lekarz stwierdzil, ze bardziej mu wyglada na dziewczynke, ale mam nadzieje, ze cos tam jeszcze wyrosnie :P ale to nic, mam znajma, ktora na polowkowych dowiedziala sie, ze ... bedzie miala blizniaki

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genetyczne- dziewczynka, polowkowe chłopak 100% potwierdzony 2 razy na 4D :D

    f2wl20mmurgifll8.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam :) czyli widzę że jest jeszcze szansa na dziewczynke. U mnie w 12 tyg na usg genetycznym Pani doktor powiedziała a w zasadzie napomknela tylko że skłania się ku chłopcu, ale mam się w żaden sposób nie sugerować bo nie ma pewności.. Ja mam mocne przeczucie na dziewczynke, w pierwszej ciąży wiedziałam że będzie chłopiec i był :) także zobaczymy co wyjdzie teraz

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prenatalnych wczoraj nie chciało sie maleństwo pokazać :p tylem sie odwróciło :D ale czaszka okraglutka. https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d7fa06539560.jpg

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna fasolka :)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • miazmija Ekspertka
    Postów: 123 99

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prenatalnych (12+4) lekarz na podstawie wyrostka płciowego stwierdził dziewczynkę.
    Na zwykłym usg (14+4) pomiędzy nogami widać było wyraźnie wargi sromowe.

    03.2018 - cp, laparoskopia - usunięty jajowód
    07.2018 - cb
    0d1yqqmzkwp2eupd.png
  • Madzenka Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witajcie :-) Czytam Was od długiego czasu ale dopiero sie zarejestrowałam. Jestem matka dwójki dzieci, chlopakow, od samego poczatku czułam niesamowita potrzebe posiadania córki i kazdy chłopak choc kocham ich ponad wszystko był dla mnie rozczarowaniem. Znowu jestem w ciąży, 15 tydzien. Pierwsze usg w 11 tyg - cos miedzy nogami, lekarz stawiał na chłopaka, 13 tydzien prawdopodobnie chłopak bo cos jest miedzy nogami, miałam czekac do połówkowego ale pod sercem czułam ... i patrząc na usg ja widziałam tam dziewczynę :-)) na urodziny zrobiłam sobie prezent, wybrałam najlepszego gin ktory uznaje sie za profesjonalistę i poszłam na usg prywatnie- uslyszlaam- 100% DZIEWCZYNKA !!! Pokazał łechtaczkę ktora wystawała troche jak siusiak ale rozłożona na dwie czesci, pokazał z boku z profilu ze ogonek idzie prosto z kręgosłupem- No tak, widziałam siusiaki moich dzieci na usg, i tym razem faktycznie wyglada to inaczej- na dziewczynke. A lekarz podpisywał sie pod tym rękoma i nogami, mowiac na 100%. Wiec marzenia sie spełniają !!! W koncu wymarzona córka. Wkleilabym zdjecia ale nie wiem jak ... hmmm pozdrawiam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 17:37

    Leira lubi tę wiadomość

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzenka SUPER !!! :)

    Zdjęcie najpierw musisz uploadować na jakiś serwis, np. zapodaj.net, potem kopiujesz adres URL zdjęcia i wpisujesz komendę [ IMG]<wklejasz link>[/ IMG] - oczywiście bez spacji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 21:16

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka : ) U mnie sie zdarzyla pomylka wlasnie. W 11 tyg w szpitalu na badaniu mi lekarka powiedziala ze "bankowo" chlopiec i "nie ma opcji ze jest inaczej". No to cala rodzinka hurra bo bedzie parka (juz mam coreczke), dziadkowie pokupowali wyprawke dla chlopca, a tu na polowkowych wczoraj mi lekarka mowi ze dziewczynka. 100%.

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzenka wrote:
    Hej witajcie :-) Czytam Was od długiego czasu ale dopiero sie zarejestrowałam. Jestem matka dwójki dzieci, chlopakow, od samego poczatku czułam niesamowita potrzebe posiadania córki i kazdy chłopak choc kocham ich ponad wszystko był dla mnie rozczarowaniem. Znowu jestem w ciąży, 15 tydzien. Pierwsze usg w 11 tyg - cos miedzy nogami, lekarz stawiał na chłopaka, 13 tydzien prawdopodobnie chłopak bo cos jest miedzy nogami, miałam czekac do połówkowego ale pod sercem czułam ... i patrząc na usg ja widziałam tam dziewczynę :-)) na urodziny zrobiłam sobie prezent, wybrałam najlepszego gin ktory uznaje sie za profesjonalistę i poszłam na usg prywatnie- uslyszlaam- 100% DZIEWCZYNKA !!! Pokazał łechtaczkę ktora wystawała troche jak siusiak ale rozłożona na dwie czesci, pokazał z boku z profilu ze ogonek idzie prosto z kręgosłupem- No tak, widziałam siusiaki moich dzieci na usg, i tym razem faktycznie wyglada to inaczej- na dziewczynke. A lekarz podpisywał sie pod tym rękoma i nogami, mowiac na 100%. Wiec marzenia sie spełniają !!! W koncu wymarzona córka. Wkleilabym zdjecia ale nie wiem jak ... hmmm pozdrawiam :-)
    naforum.zapodaj.net wejdź najpierw tu, później wybierz z lewej strony "na forum" załaduje zdjęcie i skopiuj ostatni link BBcode no i wklej go tu :)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • dietetykakasia Koleżanka
    Postów: 42 3

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór, jeszcze nie jestem Przyszłą Mamą, mam nadzieję, ze ten czas za 2 lata nadejdzie. Jestem obecnie studentką dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Piszę pracę magisterską dotyczącą wiedzy i nawyków żywieniowych wśród Przyszłych Mam. Dlatego zwracam się do Was z olbrzymią prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona w pełni anonimowa. Nie spodziewałam się, że przeprowadzenie ankiety przez internet wiąże się z wieloma przeszkodami, dlatego liczę na Was Przyszłe Mamy. Dzięki obecności na tym forum odzyskałam wiarę, że uda mi się przeprowadzić te badania do końca, jednak jeszcze troszkę danych mi braku. Z góry dziękuję za pomoc oraz życzę dużo zdrowia dla Was i Waszych maluszków.

    https://drive.google.com/open?id=1HQuYs-DAgy1M2JyrO73QmyfKHd39rEIIkxcMtYWWzVo

‹‹ 21 22 23 24 25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ