BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Pomocy kłucie po lewej stronie
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

NowaMama2112
Debiutantka
0

Wysłany: 9 lipca 2017, 17:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny , jestem w 14 tygodniu ciąży , i od kilku dni doświadczam bardzo nieprzyjemnego kłucia po lewej stronie nawet moze troche nizej jak spojenie łonowe , byłam u mojego lekarza zbadał mnie na fotelu i kazał brać nospe , wczoraj wzięłam ale nie zbyt pomogło.. może któraś z was tak miała ?? bardzo się martwię tym , i dodam ze to jest co jakiś czas takie kłucie w jednym miejscu..

k878
Autorytet
1063

Wysłany: 10 lipca 2017, 08:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
tak, na wszelkie bóle brzucha pomaga magnez, nospa niby też rozluźnia,
może akurat macica uciska coś innego w tym miejscu? wtedy to nie wiem czy pomoże

Córeczka 12.2017 <3
Córeczka 08.2019 <3

0202oliwcia
Autorytet
1110

Wysłany: 17 lipca 2017, 15:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
NowaMama2112 wrote:
Hej dziewczyny , jestem w 14 tygodniu ciąży , i od kilku dni doświadczam bardzo nieprzyjemnego kłucia po lewej stronie nawet moze troche nizej jak spojenie łonowe , byłam u mojego lekarza zbadał mnie na fotelu i kazał brać nospe , wczoraj wzięłam ale nie zbyt pomogło.. może któraś z was tak miała ?? bardzo się martwię tym , i dodam ze to jest co jakiś czas takie kłucie w jednym miejscu..
ten ból to na pewno więzadła ja miałam tak ze 3 tyg leżałam plackiem praktycznie bo nie mogłam funkcjonować mi pomogło leżenie i większa dawka magnezu wtedy miałam jeszcze duphaston

w4sqyx8dc2rm5g6k.png

Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
Aniołki <3 <3 <3 <3
Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe

AiCha4811
Autorytet
1017

Wysłany: 22 lipca 2017, 10:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Niżej niz spojenie lonowe?? To gdzie Cie to boli? W pachwinie? Ja mam bóle wzrostowe (więzadła tak jak dziewczyny piszą) zaczęły sie tez okolo 14, 15 tygodnia, ale na wysokosci mniej wiecej jajnika, jak zaczelo sie od prawej strony to wystraszylam sie ze to wyrostek, ale gin dała nospe kazała mierzyć temp czy nie rośnie a po dwóch dniach przeszło na lewą stronę, kłucie , ciagniecie, rozpieranie. Może to Cie troche uspokoi.

"Niech mi się stanie według słowa Twego"
wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
3560 gram szczęścia <3 55cm

Talla
Ekspertka
76

Wysłany: 24 lipca 2017, 15:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
To kłucie miałam na początku ciąży, zwiększyłam wtedy picie wody z dużą ilością magnezu - Magnesia (170 mg/l), zrezygnowałam częściowo z mięsa i zwiększyłam poziom warzyw i owoców. Polecam Ci też herbatę Roiboos - ale nie smakową. Ma cenne składniki i nie będzie Ci wypłukiwać witamin.
Co do Nospy to nie na każdego podziała, a jeśli już to zadziała na chwilę i zlikwiduje objawy.
NowaMama2112 daj znać czy coś się zmieniło.

2nn390bv8q4j7jxl.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)