X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr poduszki ciążowe
Odpowiedz

poduszki ciążowe

Oceń ten wątek:
  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 31 lipca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kupiłam typ C Supermami i jestem nardo zadowolona. Wcześniej bardzo lubiłam spać na plecach, a teraz leżąc ciągle na boku budziłam się w środku nocy z bólem biodra lub pleców. Poduszka zapewnia wsparcie pleców, bardzo wygodna jest tez część, która można włożyć miedzy nogi.

    Ja pod głowę wkład ta zaokrąglaną cześć, ścięta wspiera brzuszek.

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również mam Supermami typ C :) jestem w niej zakochana od pierwszego przytulenia :D

    d.orota lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • ISIUNIA Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też kupiłam ki jestem mega zadowolona! Nawet mąż lubi z nią spać po nocnej zmianie w pracy. Jedyny minus- oddziela od niego- kiedyś "zarzucałam " nogę na niego :P

    Starania od 11.2016, duphaston, bromergon, Ovarin

    ckaidqk3lxgslc1o.png

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 1 września 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dostalam na urodziny cebuszke niestety nie tą z granulatem tylko tę ciut tansza, spi mi sie na niej dobrze, jedynie przewracanie na drugi bok jest irytujące ale dzieki niej nie kulam się na plecy i brzuch ale co jakis czas ją wyrzucam z łóżka, zabezpieczeniem przed kulaniem na brzuch może byc wysunięcie jednej nogi pod kątem prostym i polozenie sie na boku lekko opierając sie o brzuch, ewentualnie wstawienie zwykłej poduszki pod zgiete kolano. Cebuszka ma tą zalete że może po ciąży posłuzyc do karmienia maluszka no i tak jak dziewczyny pisały przynosi ulgę kręgosłupowi
    dla mnie duzym minusem jest to że cebuszka oddziela mnie od męza i nie moge sie do niego przytulic zasypiając nie mowiac juz o jakichs igraszkach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 17:08

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Mała1106 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 14 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką poduchę,kształt C z supermami.Fajnie i wygodnie się śpi.Pierwszy raz jak spałam to tak się zaplątałam że nie mogłam się wydostać hehehe :-)

  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 16 października 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie dzisiaj zamówiłam poduszkę z firmy Motherhood :-) dam znać jak się sprawuje :-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez kupilam C z motherhood i goraco polecam. Mega ulga!

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 października 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anitka710 wrote:
    Ja własnie dzisiaj zamówiłam poduszkę z firmy Motherhood :-) dam znać jak się sprawuje :-)
    koniecznie:-)tez planuję sobie ją zamówić

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • panama Ekspertka
    Postów: 225 229

    Wysłany: 20 października 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zakupiłam poduszkę typu C z Supermami. Śpi się o wiele lepiej, ale przekręcanie na drugi bok trzeba jeszcze potrenować :)

    3jvzk6nlakaftugh.png
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 21 października 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-) spalam już 3 noc z poduszka motherhood i gorąco polecam! Mega ulga dla bolacych pleców, wstaje wypoczeta i wyspana :-) pomimo ceny nie żałuję wydanych pieniędzy :-) pozdrawiam ;-)

    Rene lubi tę wiadomość

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • Ines80 Nowa
    Postów: 2 3

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja właśnie zamówiłam poduszkę ciążową typu 7 z supermami, zobaczę jak się sprawdzi. Mam nadzieję, że lepiej będzie mi się spało :)

    gann9n738lv3yego.png
  • Gineczka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy poduszka C z supermami będzie odpowiednia dla osoby wysokiej? Mam 177 cm wzrostu ;p i boję się, że się nie zmieszczę ;p . Zastanawiam się czy w takim przypadku nie zainwestować w U. Czy któraś z Was ma?:)

    Aniołek [*] 18.09.2017 (12 tydz)
  • Axana Autorytet
    Postów: 325 218

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 172cm i mam C Supermami. Wydaje mi się, że będzie dla Ciebie dobra, bo ja mam jeszcze zapas :) Poza tym jest elastyczna więc powinna się fajnie dopasować.
    Jestem w niej zakochana! Nie potrafię już chyba bez niej spać:) Odkąd ja mam to przeszły bóle pleców i nie rzucam się po łózku jak szalona żeby znaleźć wygodną pozycję :)

    atdcpiqv8drqss4a.png
  • szpilka1985 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również kupiłam C z motherhood i nie żałuje wydanej kasy :) jestem w 15 tc, ale już od dłuższego czasu miałam problem z wysypianiem się i bólem kręgosłupa. Dwie noce już śpię z poduchą i widzę różnicę. Mąż się z niej śmieje, ale coś czuję, że jeszcze mi będzie podkradał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 17:10

  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe szczęście dostałam taką poduszkę firmy Supermami typu C, bo jakbym miała sobie kupić to osobiście bym żałowała, dobrze się z nią śpi całą noc ale rano budzę się z obolałymi plecami w okolicy łopatek i karku. Wróciłam do zwykłej poduszki pod głowę a między nogi wkładam druga podłużną poduchę.

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • Illą Koleżanka
    Postów: 42 1

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy taka poduszka motherhood bardzo się zużywa/ wygniata? Zastanawiam się nad zakupem używanej za 50 zł

    "... Proście, a bedzie wam dane..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Illą wrote:
    Czy taka poduszka motherhood bardzo się zużywa/ wygniata? Zastanawiam się nad zakupem używanej za 50 zł
    Moja poduszkę kupiłam w pierwszej ciąży w 2015 roku. Używałam ja intensywnie a śladów praktycznie nie widac;) córka też ja lubiła,mąż też, koty też... każdy korzystał. Nie zniszczyła się. Ale też- jak dbasz tak masz.

    Illą lubi tę wiadomość

  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam i polecam,kupiłam w 22 tyg. ta w kształcie 9 czy U i to moja najlepsza przyjaciółka :) w koncu moge sie wygodnie wyspać, tylko narzeczony stwierdzil ze sie czuje odcięty wiec spimy w niej razem, ale jest pojemna :D moja jest z supermami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 11:31

  • morelova Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 25 tc i dopiero teraz nabyłam taką poduchę, bo już mi się tak źle spało z brzuchem że masakra ;)
    Z poduchą jest znacznie lepiej, choć ja się dość często przekręcam z boku na bok w nocy i kilka razy się w nią zaplątałam ;)

    Mam poduchę Motherhood, kupiłam używaną za 70 zł, wygląda jak nówka.

    mhsv9vvj48ygr4l9.png
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podsylam linka dla tych, ktore nie moga sobie pozwolic na Motherhood. Ja zaryzykowalam i nie zaluje:)
    https://allegro.pl/dreamland-poduszka-ciazowa-do-karmienia-smart-c-i7418097167.html?snapshot=MjAxOC0wNy0zMFQyMjoxMzoxNi4yMDhaO2J1eWVyO2IwZjE2NmE0M2U1YWI4YjRkNTg5NGJhMzUxM2U5NTRlOTVkMjQwYmRlMDExMjFjMTNmY2FhNDc1ZDU0ODJkMWI%3D

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ