X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr podrażnienie skóry po depilacji
Odpowiedz

podrażnienie skóry po depilacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak więc pędzę się pochwalić że wyprobowalam męska maszynkę do golenia i co??? Otóż mega zmiana na lepsze :-D krew się nie lała jak wcześniej i praktycznie wcale nic mnie nie szczypało :-D może w końcu skończył się mój dramat z goleniem, najgorzej obawiam się o okolice intymne bo tam jest skóra jeszcze delikatniejsza i pewnie dalej będzie masakra :-( ale najważniejsze że goląc nogi nie cierpialam :-D także polecam zmienić maszynki na męskie ;-)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mówiłam :P? Powinnaś nam dziękować :D

    justa1234 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 30 maja 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoja drogą jest to ciekawe... Czy chodzi o "fason" jakiś dodatek czy co?z tymi maszynkami

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    binka76 wrote:
    Swoja drogą jest to ciekawe... Czy chodzi o "fason" jakiś dodatek czy co?z tymi maszynkami
    Mój najdroższy coś mi tłumaczył że niby męski zarost jest twardszy i ich maszynki są jakościowo lepsze bo musi im dobrze zarost zbierać a kobiecy zarost jest bardziej miękki i nie musimy mieć takiej ostrej maszynki jak faceci ;-) ja mam dużo męskich hormonów i moje kłaczki są ciemne i twarde :-P

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam podobny problem. I gole nogi jak musze a okolice intymne to tez juz od swieta. Krew mi leci bo ciagle sie gdzies zatne. Wczesniej tak nie mialam. Ostatnio depilowalam nogi depilatorem i po 2 tygodniach mi prawie wszystko odroslo, kiedys na miesiac starczalo. Strasznie mi w ciazy szybko rosna wloski... Tez tak macie. I jeszcze mi wokol sutkow urosly takie czarne dlugie

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 5 lipca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wokół sutków też mam kłaczki ale ja już je miałam przed ciążą ;-) może mamy za dużo męskich hormonów ;-) używaj męskiej golarki zamiast damskiej ;-) ja wyprobowalam i wiem,że to pomaga na zaciecia i podrażnienia ;-)

  • Aguska_021087 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 7 lipca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Wam na mokro posmarowac noge oliwka i wtedy golic. Fakt maszynka szybko se zapycha tym mazidlem i podczas golenia wielokrotnie trzeba plukac goraca woda ale efekt murowany. Mi podraznienia po takim goleniu nie wystepuja

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234 wrote:
    A już myślałam że jestem sama z tym problemem ,witaj w klubie drapaczy :-)

    Bez kitu, myślałam, że jestem jedyna z tym problemem nóg. Właśnie na wieczór najbardziej mnie swędzą i to po wewnętrznej stronie.
    Swędzi mnie też brzuch, ale to skóra się rozciąga. Już myślałam że to cholestaza, ale sobie poczytałam, że ona pojawia się później i zaczyna sie od swędzenia dłoni i stóp.

    Ps.Też przerzucę się na męskie golarki.


    0d1ydqk3167dk83a.png

    Aniołek 5*6*28.05.14

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 15:04

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 21 października 2015, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ktoś na zmiękczenie włosków na nogach polecił stosowanie do golenia UWAGA... odżywki do włosów...
    Wypróbowałam to jeszcze przed ciążą i rzeczywiście przynosi efekt - zmiękczone włoski + dobra męska maszynka z min. 3 ostrzami i jest super. Dobrze też zrobić sobie na nogach peeling przed goleniem - nie robimy sobie ranek na nierównej skórze od ostrej maszynki. Po goleniu u mnie świetnie się sprawdza męskie mleczko po goleniu nivea bez alkoholu. Wszelkie oliwki, sudocrem, krem nivea itp przynosiły odwrotny rezultat.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ