X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr plotki...plotki :)
Odpowiedz

plotki...plotki :)

Oceń ten wątek:
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra mlody sie rozpycha, widac dluzej sobie spal. Nawet czulam chuda nozke pod skora

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    No dobra mlody sie rozpycha, widac dluzej sobie spal. Nawet czulam chuda nozke pod skora
    Mój od wczoraj wieczora tez jakiś ospaly.. może pogoda.. mam detektor tętna i wszystko niby ok wiec staram się nie panikować.. może zbiera siły do porodu.. juz mam dość bo to też stres to czekanie.. jakby nie mogło chlupnac.. widocznie pęcherz tez mocny..

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 9 listopada 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty juz jak na bombie, na kiedy masz ustalony termin?
    Ja bede tak siedziec w swieta bo termin na 5 stycznia, wiec ani nie pojem pierogow z kapusta bo jakby cos to potem problem z karmieniem. Bedzie sie dzialo :-)

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Ty juz jak na bombie, na kiedy masz ustalony termin?
    Ja bede tak siedziec w swieta bo termin na 5 stycznia, wiec ani nie pojem pierogow z kapusta bo jakby cos to potem problem z karmieniem. Bedzie sie dzialo :-)
    ja mam na 22 listopada.. no ale lekaraka niby jak do piatku nie urodze kieruje mnie do szpitala.. bo ona ciagle podejrzewa jakies tam zakazenie.. i ze to rozwarcie tak dlugo.. no zobaczymy co mnie czeka..
    a co do jedzenia to czemu nie pojesz? ja jem wszytsko jak leci :P spokojnie podczas porodu wszytsko przetrawisz i dopiero po porodzeni zaczyna sie produkajca mleka :) wiec nie odmawialabym sobie niczego na Twoim miejscu :D

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslisz? Bo ja sie boje ze najem sie takich ciezkich i wzdymajacych rzeczy a za chwile jakby mnie skurcze zlapaly i mialabym jechac rodzic to po takim jedzeniu balabym sie karmic. Polozna w sumie tez mi mowila zeby ostroznie jesc na swieta

    Ale rozwarcie masz na calej dlugosci szyjki? Ja skonczylam dzis antybiotyk co dostalam po badaniu gbs i dzis mam takie zoltawe uplawy. Moze tylko chwilowe, ciekawe czy to sie wyleczylo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 14:03

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Myslisz? Bo ja sie boje ze najem sie takich ciezkich i wzdymajacych rzeczy a za chwile jakby mnie skurcze zlapaly i mialabym jechac rodzic to po takim jedzeniu balabym sie karmic. Polozna w sumie tez mi mowila zeby ostroznie jesc na swieta

    Ale rozwarcie masz na calej dlugosci szyjki? Ja skonczylam dzis antybiotyk co dostalam po badaniu gbs i dzis mam takie zoltawe uplawy. Moze tylko chwilowe, ciekawe czy to sie wyleczylo.
    Moja szyjka ma 0,9 cm i rozwarcie na 2cm..
    Kobieto nie wariujmy :) nie ze masz sie objesc jak pasibrzuch wszytskim jak leci:) ale wszytskiego po trochu.. trawisz jeden dzien.. nie zaleca sie jesc w czasie porodu i w ogole ale przed? czemu niby ze co? ja nie wiem.. moja polozna mowila ze nawet jak urodze to nie mam sie stosowac do tych wszytskich glupich wytycznych.. czytalam tez ciekawey artykul.. o tym wlasnie ze kobieta karmiaca powinna wprowadzac wszytsko i obserowowac dziecko.. dzieci z alergiami to najczesniej te ktore matki tak wlasnie sie pilnowaly w czasie karmienia i jadly same marchewki.. ja zamierzam pierwsze dni jasne ze dieta jalowa i potem z kazdym dniem nowy produkt.. czy tam co dwa-trzy dni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Ty juz jak na bombie, na kiedy masz ustalony termin?
    Ja bede tak siedziec w swieta bo termin na 5 stycznia, wiec ani nie pojem pierogow z kapusta bo jakby cos to potem problem z karmieniem. Bedzie sie dzialo :-)

    Ja tam jadłam wszystko nawet KFC się zdarzyło a mleka mam tyle że nie jedno dziecko mogłabym wykarmic ostatnio wyjmuje cyca z buzi małego a tak jak z sikawki leci hehe. Jedź wszystko na co masz ochotę
    .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Myslisz? Bo ja sie boje ze najem sie takich ciezkich i wzdymajacych rzeczy a za chwile jakby mnie skurcze zlapaly i mialabym jechac rodzic to po takim jedzeniu balabym sie karmic. Polozna w sumie tez mi mowila zeby ostroznie jesc na swieta

    Ale rozwarcie masz na calej dlugosci szyjki? Ja skonczylam dzis antybiotyk co dostalam po badaniu gbs i dzis mam takie zoltawe uplawy. Moze tylko chwilowe, ciekawe czy to sie wyleczylo.
    A te upławy to teraz może być grzybicze.. po antybiotyku tak jest często..

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jem wszystko i nawet cole i kawy sie napije i kebab tez sie zdazal:-P Choc ostatnio troche zoladek mi szwankuje jak zjem za duzo albo za ciezko.

    Bylam dzis u gina. Wszystko jest dobrze szyjka 25mm, rozwarcie sie nie zwieksza, dzidzia wysoko. Troche w mojej nerce caly czas powiekszony ukm wiec jak mnie znow zlapie atak kolki i bedzie bardzo bolec to musze na szpital isc. Ponoc bez sensu dostalam ten antybiotyk bo moze byc tak ze jak zalecze ta bakterie co mam teraz moze wyjsc inna. Generalnie juz nie musze powtarzac drugi raz gbs. Raz wyszedl pozytywnie i przy porodzie bede miala podany antybiotyk. Ogolnie jestem zadowolona i czuje przyplyw pozytywnej sily i czuje ze urodze w terminie:-)

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    Ja tam jadłam wszystko nawet KFC się zdarzyło a mleka mam tyle że nie jedno dziecko mogłabym wykarmic ostatnio wyjmuje cyca z buzi małego a tak jak z sikawki leci hehe. Jedź wszystko na co masz ochotę
    .

    A jak ogolnie mija pierwszy okres macierzynstwa? Dzieciatko dobrze sypia? Nie ma oroblemow z brzuszkiem? Jak ty sie czujesz jako mloda mama.

    Ja sie nie moge doczekac jak bede dumnie z wozkiem pomykac:-D

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • DarkAngel666 Koleżanka
    Postów: 58 30

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dodałam w galerii usg zdjęcie buziolka mojego synusia (z przed 2 tygodni) a w galerii brzuszków mój brzusio na dzień dzisiejszy (zdjęcie w czerwonym kimonku z opisem "Aruś") jakby był ktoś chętny sobie obejrzeć, bo mamusia pęka z dumy i musi się pochwalić :D

    darra991 lubi tę wiadomość

    961le6ydzx2vaobx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogłaszam wszem i wom ze 14 listopada o godzinie 4.18 przyszedł na świat mój synek. Urodzony siłami natury
    3540 gram 54 cm . ;)

    binka76, green, darra991 lubią tę wiadomość

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 19 listopada 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Ogłaszam wszem i wom ze 14 listopada o godzinie 4.18 przyszedł na świat mój synek. Urodzony siłami natury
    3540 gram 54 cm . ;)
    Gratuluje:-)

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
‹‹ 154 155 156 157 158
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ