X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr plotki...plotki :)
Odpowiedz

plotki...plotki :)

Oceń ten wątek:
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 29 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leze juz w szpitalu nie wiem jak dlugo mnie beda trzymac. Pobrali mi posiew na to sie czeka ze 3 dni wiec na pewno tyle poleze. Pobrali krew na morfologie i crp, ale nic mi nie mowili o tych sterydach, ale jutro bedzie moj lekarz to z nim pogadam. Ordynator robil mi usg i mowi ze szyjka 21mm to w 31tc to jest w miare ok... Fajnie, tylko niech jeszcze troche potrzyma. Zwazyl dzidzie i ma 1600g. Wiec ladnie. Na usg wszystko wyglada ladnie tyle mi powiedzial. Ech wylewnosc lekarzy. Ale widzialam badal przeplywy tez. Na ktg skurcze pisaly sie 16-17. Tetno malego wynosilo srednio 152, ale bywalo i 167. Troche sie balam ze za wysokie. Ale czytalam ze normy sa do 170.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Ja leze juz w szpitalu nie wiem jak dlugo mnie beda trzymac. Pobrali mi posiew na to sie czeka ze 3 dni wiec na pewno tyle poleze. Pobrali krew na morfologie i crp, ale nic mi nie mowili o tych sterydach, ale jutro bedzie moj lekarz to z nim pogadam. Ordynator robil mi usg i mowi ze szyjka 21mm to w 31tc to jest w miare ok... Fajnie, tylko niech jeszcze troche potrzyma. Zwazyl dzidzie i ma 1600g. Wiec ladnie. Na usg wszystko wyglada ladnie tyle mi powiedzial. Ech wylewnosc lekarzy. Ale widzialam badal przeplywy tez. Na ktg skurcze pisaly sie 16-17. Tetno malego wynosilo srednio 152, ale bywalo i 167. Troche sie balam ze za wysokie. Ale czytalam ze normy sa do 170.
    i co tam wiesz co wiecej ? podali sterdydy ? Norma tetna to 110-160. Jednak gdy dziecko sie denerwuje, kreci i rusza tetno moze byc znacznie wyzsze- ja osttanio na ktg pod koniec moje dziecko oszlalo w brzuchu i podchodizlo tetno po 187 i ciagle piszczala maszynka.. ale pytali tylko czy cuzje mocne ruchy i ze jak tak to spokojnie.. chodzi o to by srednie tetno bylo pomiedzy 110-160.. co do skurczy 16.. to sa skurcze tzw bazowe i takie w 31 tyg a nawet wieksze mialam ciagle... i to nic takiego... skurcze porodowe sa regularne i ich wartosci sa znacznie wyzsze :) spokojnie donosisz te ciaze :)

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 30 października 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Podali mi wczoraj zastrzyk, dzisiaj bedzie drugi. Zbadal mnie dzis ordynator raz jeszcze i mowi ze wyszla mu szyjka 24mm. Dzdzius jest wysoko i szyjka ma ponoc tez prawidlowy ksztalt czy wygiecie czy cos takiego. W poniedzialek mam miec kontrolne usg i jak nic sie nie zmieni to mnie wypisza. Wiec teraz przeleze tu poprostu weekend bo dzis nie robili mi ktg. Jakos mam dobre przeczucia teraz:-)

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Hej. Podali mi wczoraj zastrzyk, dzisiaj bedzie drugi. Zbadal mnie dzis ordynator raz jeszcze i mowi ze wyszla mu szyjka 24mm. Dzdzius jest wysoko i szyjka ma ponoc tez prawidlowy ksztalt czy wygiecie czy cos takiego. W poniedzialek mam miec kontrolne usg i jak nic sie nie zmieni to mnie wypisza. Wiec teraz przeleze tu poprostu weekend bo dzis nie robili mi ktg. Jakos mam dobre przeczucia teraz:-)
    ee przy tej szyjce spokojnie moesz chodzic :) nie przemeczac sie ale sie ruszac.. ja mialam ciagle lezec gdybym tak lezala to moze w ogole bym nie urodzila.. dzis juz spacer godzinny, porzadki i pieke rogale teraz i co i nic nadal nic :P zero skurczy, zero wszytskiego :P ze spokojem donosisz :)

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 31 października 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Wam dziewczyny
    z miłą checia sie przyłącze tu do Was :)
    Pozdrawiam

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 31 października 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi maly zmasakrowal wczoraj nerke. Dostalam takiego bolu ze myslalam ze umre. Z prawej strony plecy i brzuch i maly nogo jeszcze wypycha w prawy bok. Robili usg i mam zastoj w prawej nerce. Od wczoraj dostalam 3 zaatrzyki przeciwbolowe i kroplowke z paracetamolu. Srednio pomagaja, ale jest nieco lepiej. Do tego wymiotuje jeszcze bo jest ucisk na narzady. Lekarz mnie pocieazyl ze moze bolec do konca ciazy. Masakra...

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Mi maly zmasakrowal wczoraj nerke. Dostalam takiego bolu ze myslalam ze umre. Z prawej strony plecy i brzuch i maly nogo jeszcze wypycha w prawy bok. Robili usg i mam zastoj w prawej nerce. Od wczoraj dostalam 3 zaatrzyki przeciwbolowe i kroplowke z paracetamolu. Srednio pomagaja, ale jest nieco lepiej. Do tego wymiotuje jeszcze bo jest ucisk na narzady. Lekarz mnie pocieazyl ze moze bolec do konca ciazy. Masakra...
    Oj to współczuję.. mnie jakiś ta ciąża bez większych boleści mija.. chociaż przyznam że już ciężko się wygramolic z auta.
    Dziś cały dzień na nogach a mój Mały dzielnie siedz.. .

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 1 listopada 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszedl ten bol na szczescie. Troche jeszcze czuje ciezar tej nerki ale moze do konca dnia przejdzie. Slaba jestem to tego i bola plecy i brzuch od tego krzywego lozka. Ciekawe ile tu teraz posiedze przez to wszystko:'(
    Fajnie ze u ciebie bez problemow, juz ostatnie dni ☺

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Przeszedl ten bol na szczescie. Troche jeszcze czuje ciezar tej nerki ale moze do konca dnia przejdzie. Slaba jestem to tego i bola plecy i brzuch od tego krzywego lozka. Ciekawe ile tu teraz posiedze przez to wszystko:'(
    Fajnie ze u ciebie bez problemow, juz ostatnie dni ☺
    Ale pocieszenie Cię ze id 31 tyg do teraz minęło jak jeden dzień.. tylko ciężar jednak znacznie większy z każdym dniem..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Natalia mój wyskoczył w 38t5 dniu więc Tobie to już z górki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    No Natalia mój wyskoczył w 38t5 dniu więc Tobie to już z górki :-)
    Intensywnie pracuje żeby wyskoczył. Jutro włączam gimnastykę na ochronę krocza.. Polozna pokazała kilka ćwiczeń. Jestem ciekawa czy to coś da..

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Ale pocieszenie Cię ze id 31 tyg do teraz minęło jak jeden dzień.. tylko ciężar jednak znacznie większy z każdym dniem..
    No mi ostatnie tygodnie minely bardz szybko mimo ze lezalam. Oby tempo sie utrzymalo do konca. Kurde ja jestem jednak slaba, jak ja urodze to dziecko. Umre z bolu chyba...

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    No mi ostatnie tygodnie minely bardz szybko mimo ze lezalam. Oby tempo sie utrzymalo do konca. Kurde ja jestem jednak slaba, jak ja urodze to dziecko. Umre z bolu chyba...
    Dasz radę ;)

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Dasz radę ;)
    No ja mysle ☺
    Posiew wyszedl mi dodatni ten Gbs i dostalam antybiotyk zeby nie doszlo do porowdu przedwczesnego. Sie przyplatalo jakies badziewie. A potem tez bede dostawac antubiotyk przy porodzie? Bo wynik bede musiala powtorzyc za jakis czas nie?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    No ja mysle ☺
    Posiew wyszedl mi dodatni ten Gbs i dostalam antybiotyk zeby nie doszlo do porowdu przedwczesnego. Sie przyplatalo jakies badziewie. A potem tez bede dostawac antubiotyk przy porodzie? Bo wynik bede musiala powtorzyc za jakis czas nie?
    Oj nie wiem jak to jest jak wyjdzie pozytywny gbs. Wiem ze przy negatywnym wynik jest ważny 5 tyg. No antybiotyk przy tym jest ważny. Pewnie będziesz musiała powtórzyć po antybiotyku. Jeszcze trzymają w szpitalu?

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 2 listopada 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom jeszcze tu Leze. Byl wlasnie ordynator zajrzec co u mnie. Mowi zebym pochodzila troche to wtedy ten zastoj zejdzie, ale juz mnie nie boli. Mowi ze przy tej szyjce nie musze ciagle lezec. Jutro bedzie usg i badanie i jak bedzie ok to mnie wypisza. Juz sie nie moge doczekac

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro wychodze:-)
    A co u Ciebie Natalka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 19:50

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Ja jutro wychodze:-)
    A co u Ciebie Natalka?
    A ja. .. ja cały dzień cos ogarniam.. i nic.. ciężar coraz bardziej daje się we znaki.. jutro ide do lekarki.. może dowiem się coś więcej..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Ja jutro wychodze:-)
    A co u Ciebie Natalka?
    Jak leci?

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 8 listopada 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leci jako tako, od wczoraj meczy mnie twardnienie brzucha. Dzis juz lepiej, ale jak wstane to sie napina. I maly sie malo rusza dzis. Wczoraj caly dzien sie rizpychal. Moze sie zmeczyl i odpoczywa. W tym tyg bede szla na kontrole, sprawdzic jak ta szyjka sobie radzi. Ogolnie odliczam tygodnie do donoszonej hehe.
    U Ciebie widze juz lada moment, ale zazdroszcze. Dziewczyna co byla ze mna w szpitalu bo miala wysokie cisnienie urodzila w czwartek, 3 dni przed terminem. Ale nie wiem co i jak bo tylko mi napisala ze synek zdrowy a ona nie spi nic, zadzwoni jak sie ogarnie, nawet nie wiem czy cesarka byla czy naturalnie. Zobacztmt :-)

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
‹‹ 154 155 156 157 158
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ