X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Płeć 21 tc
Odpowiedz

Płeć 21 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 159

    Wysłany: 18 marca 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 13 tygodniu na prenatalnych usłyszałam, że dziewczynka na 70% (B. dobry lekarz + b. dobry sprzęt). Teraz szykuję się na połówkowe. Mam nadzieję, że płeć się potwierdzi, bo chcąc nie chcąc oswoiłam się z myślę o córce, a po drugie jest trochę racji w tym co pisze Edwarda. W przyszłym tygodniu mam kontrolę, zobaczymy co powie lekarz prowadząca ;)

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak Roza u Ciebie? Dziewczynka?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Loretta Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 maja 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzednim tygodniu miałam połówkowe i niestety sprzęt nie pozwolił na rozróżnienie płci, więc czekamy na kolejny miesiąc;-)

    Czekamy;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loretta wrote:
    W poprzednim tygodniu miałam połówkowe i niestety sprzęt nie pozwolił na rozróżnienie płci, więc czekamy na kolejny miesiąc;-)
    Co to za sprzet, ktory na tak poznym etapie plci nie pozwala rozpoznac :O . Ja juz mialam w 12 tygodniu rozpoznana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 06:58

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ