X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Płacz w ciąży
Odpowiedz

Płacz w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 11 października 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj płakałam bo bałam się ze cos zrobilam dziecku, kurcze jestem w 25 tygodniu ciazy a tak naprawde cala ciaze nie rpzebiega tak jak myslalam, caly czas sie martwie o dziecko. wczoraj przez to ze wstalam nie bokiem jak zawsze tylko poderwalam sie do gory bo nie mialam jak sie odbic na boku ( bylam na usg nogi u ortopedy) potem plulalm sobie w brode bo przeciez moglam jakos inaczej to przemyslec a nie tak sie zrywac z lozka i na dodatek moglam poprosic o usg na stojace. teraz sie boje ze naciagnelam lozysko ktore sie troche moze naderwalo i dziecko nie zostaje odpowiednio odzywione. bylam na usg w pon bylo wszystko ok. nie moge przeciez chodzic na usg co tydzien...... na dodatek to wszystko przez te moje dolegliwosci z noga bo chodze do innych lekarzy tylko od jednego do drugiego

  • o_mad.ko! Koleżanka
    Postów: 34 20

    Wysłany: 11 października 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu naderwałaś?gdyby coś było nie tak z łóżyskiem, już byś wiedziała, dobrze, że się martwisz, to naturalne. Może jakieś zioła na uspokojenie będziesz piła np. melisę?

    .png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 11 października 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby łożysko zaczęło się odrywac to krwawienie daloby o sobie znać. Sama się nakrecasz tak naprawdę. Gdyby łożysko było aze tak czule na wszystko to chyba zadna z nas nie doczekalaby się dziecka. Wyluzuj i ciesz się ciąża.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ