X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Piersi - zmiany
Odpowiedz

Piersi - zmiany

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Nie odnalazłam na forum wątku o piersiach, więc zakładam.
    Aktualnie jestem w II trymestrze (17 tydzień). Wszędzie piszą, że piersi powiększają się o kilka rozmiarów i dzieją się z nimi "cuda". U siebie nic takiego nie zaobserwowałam. Oczywiście na początku trochę się powiększyły, były drażliwe i czasem odrobinę swędziały. Nic poza tym. Teraz prawie wszystko ustąpiło. Wcale się dużo nie są dużo większe i już nie bolą. Momentami martwię się, czy to normalne:-(
    Jak to u Was wygląda? Pozdrawiam.

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • aasti Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piersi bolały do 9tc. A od tego czasu cisza :) Fakt, może troszkę urosły, ale nic się szczególnego z nimi nie dzieje. Ciało każdej z nas reaguje inaczej na to, co się wewnątrz dzieje. Nie powinnaś się martwić :)
    Gdy w tym wspomnianym 9tc byłam na wizycie u ginekologa i powiedziałam, że się martwię, bo piersi przestały boleć, to tylko się roześmiał i powiedział, że mam szczęście :)

    Jomi lubi tę wiadomość

  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Trochę mnie uspokoiłaś :-) Myślałam, że ze mną jest coś nie tak albo nie daj Boże z dzieckiem. Dobrze, że mój przypadek nie jest odosobniony:-) A Ty w którym tygodniu jesteś? Pozdrowienia:-)

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez w pierwszym trymestrze bolały strasznie a w drugim jak ręką odjął, są wieksze o rozmiar i mogloby tak zostać ;)

    Jomi lubi tę wiadomość

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ani mi ani mojej przyjaciółce, która teraz jest w 6 miesiącu, nie urosły piersi - są tkie trochę nabrzmiałe, ale nic poza tym - obie mamy dość duży biust i ja się bardzo cieszę, że nie rośnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moje nabrzmiały, zrobiły się ciężkie, twarde w środku i obolałe. Urosły już 2 rozmiary. Nie pamiętam kiedy, ale po kilku tygodniach przestały boleć. Teraz są przede wszystkim ciężkie, pełne i twarde w środku (i nadal większe).

    W przypadku mojej zeszłorocznej ciąży "znormalnienie" piersi niestety nie wróżyło niczego dobrego. Była jednak duża różnica między piersiami sprzed ciąży, a tymi w ciąży (właśnie twardość i pełność).

  • madziak2202 Autorytet
    Postów: 332 770

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje piersi urosły o jeden rozmiar, są twarde i dziwnie czerwone ( kolor całkiem odmienny od reszty ciała). na dodatek często są bardzo gorące. sutki także powiększyły się już znacznie i wyglądają jakby nie miały zamiaru przestać.

    dqpri09kir2ck4nc.png
  • Andie Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie piersi wcale nie bolały i nie bolą, jestem w 23tc za to urosły jakieś 3-4 rozmiary są bardzo gorące i sutki strasznie urosły i zrobiły się twarde.

    f2wli09kgp0kv2eg.png

    setcgqq4rg8xk74u.png
  • aasti Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomi, ja akurat jestem w 16 tygodniu, także tylko tydzień różnicy :)

    Jomi lubi tę wiadomość

  • Kasiulina Autorytet
    Postów: 467 1250

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ! ja swoje przed ciążą miałam już bardzo duże, teraz nie tyle urosły co spuchły :) siateczka niebieskich żył się na nich pojawiła i ściemniały mi sutki. Ból piersi był moim pierwszym i jedynym objawem ciąży który utrzymuje się do teraz, a to już 16 tydzień. :) oprócz braku miesiączki oczywiście :) pozdrawiam !

    l22nuay3rw9afu96.png
    2nn3s65g9yfjqtl3.png
  • babyonline82 Znajoma
    Postów: 23 29

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak na razie urosły 2 rozmiay, niebieskie żyłki też widać, ale sutki póki co nie ściemniały ...

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie urosly, ewentualnie troszeczke moze. Za to bola, szczegolnie sutki i sutki zmienily kolor, sa bardziej czerwone, jakby podraznione

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomi u mnie (26 tydzień) i oprócz zaokrąglenia rozmiar się nie powiększył. Podobno to nie świadczy o tym, że nie będę miała mleka,czego się najbardziej obawiałam.
    Teraz już zaczęłam myśleć że cycki to cycki- urosnąć mogą na stole chirurgicznym :)

    Kasiulina, Jomi lubią tę wiadomość

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie powiekszyly hehe z D mam KUrna chyba E hahahah :D

    Jomi lubi tę wiadomość

  • Kasiulina Autorytet
    Postów: 467 1250

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Mi sie powiekszyly hehe z D mam KUrna chyba E hahahah :D
    ja mam H :D HAHAH

    l22nuay3rw9afu96.png
    2nn3s65g9yfjqtl3.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie moga sie za bardzo nie powiekszac bo tez mam d i mi wystarczy ;P
    O mleko sie nie martwie bo przy mojej podniesionej prolaktynie to pewnie bede go miala za duzo ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się nie powiększyły. Faktycznie są trochę nabrzmiałe, a otoczki duże i ciemne. Pewnie mam to uwarunkowane genetycznie :P Mam tylko nadzieję, że mi po wszystkim nie zmaleją :P

    Aasti - skąd jesteś? Jeśli można wiedzieć :-)

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • aasti Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 14:47

  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że może z Krakowa :-( Pozdrawiam:-)

    aasti lubi tę wiadomość

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim:) moje cyce są małe i chyba nie powiększyły sie wcale. Od początku ciąży bardzo bolały, zwłaszcza w nocy, później przestało i od kilku dni znów to samo. W ciągu dnia ewentualnie swędzą sutki:)

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ