X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Piersi a 2 trymestr.
Odpowiedz

Piersi a 2 trymestr.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 6 listopada 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane ciężarówki :) mam pytanie odnośnie piersi... Nie bolały mnie jakoś mocno w 1 trymestrze, ale czułam je. Zwłaszcza jak dotknęłam.
    Teraz od kilku dni nie czuję nic, nawet przy dotyku. Nie są już takie tkliwe... Wydają się mniej pełne.
    Czy któraś z Was miała podobnie?
    Zaczynam się martwić :(

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, generalnie bola mnie lekko sutki cały czas, ale zdarzało się, że nic mnie nie bolało przez kilka dni. Także spokojnie
    Jak nie ma żadnych innych objawów to nic sie nie dzieje

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 6 listopada 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic więcej nie czuję. Mdłości przeszły, czestomocz także. Piersi od kilku dni nie bolą. Ale pociesza mnie wiadomość od Ciebie, Sylwia :)
    Szkoda, że taki stres się ci jakiś czas pojawia w ciąży... :(

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wcześniej bolały a teraz dosyć już nie, ale znacznie się powiększ;/ mam nadzieje że zwolnią tempo albo już wcale nie urosną :P za to zaczeło mi już wyciekać z sutków ;/

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 7 listopada 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo, od kilku tygodni nie bolą juz tak mocno, tylko jak ściągam staniczek to odczuwam bol, bo są wielkie! Częstomocz tez minął,bo macica poszła juz do góry troszkę... No ale z doświadczenia wiem ze to sie niedługo zacznie na nowo! Nie bedzie nocy przespanej bez latania do łazienki

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 7 listopada 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie przesypiam nocy,bo kazdorazowo musze wstac do lazienk :-( Co do piersi to jakos nie zauwazylam powiekszonego rozmiaru,moze sa pelniejsze,ale rozmiar biustonosza bez zmian. Tyle, ze faktycznie bola jak zdejmuje biustonosz.
    Szuszu wycieka juz w 17tyg? Kurcze myslalam,ze to w III trymestrze nas czeka.

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:31

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 8 listopada 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie podobnie, piersi sa mniej wrazliwe na dotyk niz w 1 trymestrze. I sutki tez tak nie bola. Ale przy zdejmowaniu stanika bola i czuje jakie sa ciezkie i nabrzmiale. Stanik lada chwila trzeba bedzie zmienic na wiekszy.

    atdc8iikup31msj2.png
  • Mon123 Ekspertka
    Postów: 204 128

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piersi zmieniły się i urosły najbardziej w I trymestrze, teraz z kolei w II trymestrze zrobiły się pełniejsze :)
    Odnośnie wrażliwości to czuję czasami okropny ból sutków i stają się bardzo twarde, że nie jestem w stanie stanika założyć... ogólnie jakiś rozmiar większe :).

    Odnośnie wyciekania to chyba jednak w większości dopiero w III trymestrze...

    km5sgu1r6gm0luhc.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to ja widzę że mam z was najgorzej :) W I trymestrze bolały głównie sutki teraz bolą mnie całe piersi i to tak że nawet jak sie przytulam do męża pleców to czuję ból, w nocy jak śpię a piersią dotknę poduszki czy ją przygniotę od razu budzę się z bólu:) Generalnie, nie dotykać i jest najlepiej :) z rozmiaru b jestem już na D. Mam mnóstwo żyłek i nawet jak się kąpię pod prysznicem to woda z prysznica też mi sprawia ból na piersiach. Jak dla mnie za bardzo uciążliwe w pierwszej ciąży tak nie miałam :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 listopada 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada wrote:
    Witam kochane ciężarówki :) mam pytanie odnośnie piersi... Nie bolały mnie jakoś mocno w 1 trymestrze, ale czułam je. Zwłaszcza jak dotknęłam.
    Teraz od kilku dni nie czuję nic, nawet przy dotyku. Nie są już takie tkliwe... Wydają się mniej pełne.
    Czy któraś z Was miała podobnie?
    Zaczynam się martwić :(
    u mnie tez zdarzaja sie przerwy w bolu kilkudniowe ale zaraz wraca, a sutki najgorsze :D bez stanika ani rusz :D

    Emiliada lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 listopada 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina_b wrote:
    Haha to ja widzę że mam z was najgorzej :) W I trymestrze bolały głównie sutki teraz bolą mnie całe piersi i to tak że nawet jak sie przytulam do męża pleców to czuję ból, w nocy jak śpię a piersią dotknę poduszki czy ją przygniotę od razu budzę się z bólu:) Generalnie, nie dotykać i jest najlepiej :) z rozmiaru b jestem już na D. Mam mnóstwo żyłek i nawet jak się kąpię pod prysznicem to woda z prysznica też mi sprawia ból na piersiach. Jak dla mnie za bardzo uciążliwe w pierwszej ciąży tak nie miałam :)
    mam podobnie, w pierwszej ciazy rowniez nie mialam takich przebojow :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada mie w pierwszym trymestrze też bardzo bolały piersi a od początku 2 trymestru piersi mie nie bolą i nie są tkliwe nie powiększyły się bardzo ale pojawiły się na nich fioletowe żyły i tak jest do teraz wiuęc się nie martw wszystko jest ok z twoimi piersiami

    Emiliada lubi tę wiadomość

  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 16 listopada 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GabiK wrote:
    Ja nie przesypiam nocy,bo kazdorazowo musze wstac do lazienk :-( Co do piersi to jakos nie zauwazylam powiekszonego rozmiaru,moze sa pelniejsze,ale rozmiar biustonosza bez zmian. Tyle, ze faktycznie bola jak zdejmuje biustonosz.
    Szuszu wycieka juz w 17tyg? Kurcze myslalam,ze to w III trymestrze nas czeka.

    Ja też tak sądziłam tym bardziej że to 1 moja ciąża. Czytałam gdzieś że czasem po stosunku tak się dzieje i może w sumie to było przyczyną ale wcale to nie boli.

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 17 listopada 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zdecydowanie czas na zmianę biustonosza, przed ciążą piersi były sporo teraz są ogromne. Ale już nie bolą tak jak w I trymestrze.

    relgh371zl7nd975.png
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 21 listopada 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wykrakałam :) bolą. Za to kolejne wątpliwości się wkładają... Rety, ale te ciąże są trudne :)

    f2w3s65gudn84bn0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ