X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Parcie na pęcherz!!
Odpowiedz

Parcie na pęcherz!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 22 listopada 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ! Od dwóch dni non stop sikam.. mam mega parcie na mocz. Praktycznie non stop chce mi się siusiu:p zrobiłam analizę moczu i nic z niej nie wyszło. Posiew dopiero wyniki w piątek... czy też tak macie ? Nie wiem czy to ułożenie dziecka uciska czy co.. lekarza mam za tydzień... czy też tak macie ?

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 22 listopada 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się nie zdarzyło, ale znajoma przez pewiem czas miała tak, że w nocy wstawała około 10-15 razy, bo tak jej dziecko naciskało jak leżała (trwało to jakieś dwa tygodnie)

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • malinofsky Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 listopada 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie, w zasadzie mam momenty kiedy nie chce mi sie siku bo tak przez wiekszosc czasu czuje parcie na pecherz. Lekarz uznal ze to za duzo (mimo wynik ogolnego i osadu moczu ok) i biore teraz furagine i zuravit.

    Vetmom
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 23 listopada 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam często takie dziwne wrażenie, jakby maluch mi tam uciskał, najczęściej jak leżę, a często też jak chodzę. Muszę wtedy od razu do toalety. Nie jest to takie typowe parcie, a raczej, jakby ktoś położył mi tam coś ciężkiego.

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 30 listopada 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest tak, że zależy jak mała się ułoży ;P w jednym dniu chodzę siusiu co chwilę,a w następnym mogę iść tylko kilka razy w ciągu dnia do toalety ;)

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • Alala Ekspertka
    Postów: 190 196

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie makabra, od 3 tygodni czuję parcie co 2, max 3 h (w nocy 4 wizyty to norma), na początku było trochę bakterii i przez to dyskomfortu, ale teraz wszystko wyleczone.
    Strasznie mnie to irytowało bo latam co chwilę do toalety i robiłam kilka kropelek. Zaczęłam więc pić mnóstwo wody, no i latam nadal tak często ale przynajmniej brzydko mówiąc mam czym sikać :P

    synuś <3 01.05.2018
    synuś <3 26.06.2019
    0d1yskjooixdxgsx.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najgorzej mam w nocy, albo jak gdzieś wyjdę. W nocy przez pierwszych kilka godzin biegam co godzinę, dwie. Potem już potrafię wytrzymać do rana. Jak chodzę, to tez mam często uczucie, że zaraz się posikam. Po chwili przechodzi i tak w kratkę.

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wykryli pasiorkowca typu B dlatego miałam uczucie partia a w toalecie kilka kropel do tego brzydki zapach. Trzeba brać przy tym antybiotyk.

  • honda92 Przyjaciółka
    Postów: 97 66

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarbek2312 wrote:
    Mi wykryli pasiorkowca typu B dlatego miałam uczucie partia a w toalecie kilka kropel do tego brzydki zapach. Trzeba brać przy tym antybiotyk.

    czy to Ci wyszło w zwykłym badaniu moczu?

    oar8vfxmyaw4sa27.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w zwykłym moczu wykryli mi to.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    honda92 wrote:
    czy to Ci wyszło w zwykłym badaniu moczu?

    Co rozumiesz przez "zwykłe badanie moczu"? ;)
    W badaniu ogólnym nie wykryją paciorkowca - co najwyżej podwyższone leukocyty, czyli stan infekcyjny.
    W badaniu posiewu moczu wykryją typ bakterii i jej liczność.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i zrobili posiew jak wysłali do laboratorium, nie wynikałam. Dostałam wyniki że wynik pozytywny, tyle. Często też są uprawy lekko zielonkawe, to też już jest znak że to prawdopodobnie ta bakteria.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ