BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Owłosienie w ciąży
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Agaa89
Znajoma
16

Wysłany: 29 stycznia 2017, 13:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny mam już dość, właśnie zauważyłam na szyji kilka długich ciemnych włosków, z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Już cały brzuch w okolicy pępka, najbardziej pod i po bokach mam porośnięty ciemnymi włosami, dosłownie wyglądam jak facet, wstyd komuś pokazać brzuch (i oczywiście nie robię tego). Nie wiem co się dzieje i czy po porodzie to zniknie, jejku zanim nastanie chwila porodu będę obrosnieta jak malpa. Z córką w ciąży kilka lat temu nie miałam takiego problemu, wiem, że hormony itp. ale żeby aż tak ;(

c55f3e3kykkmnp65.png

Mona24
Koleżanka
26

Wysłany: 29 stycznia 2017, 17:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Pewnie będziesz miała synka ? :) Ja spodziewam sie syna i mam ten sam problem co Ty. Pojawily sie wloski na brzuchu, i ogolnie włosy szybciej rosną na nogach po goleniu. Testosteron jest winny niestety... Ale podobno po ciazy w wiekszosci przypadkow wlosy na brzuchu staja sie mniej widoczne i owlosienie wyglada tak jak przed ciążą.

f2w3rjjgpwotqiho.png

Agaa89
Znajoma
16

Wysłany: 29 stycznia 2017, 18:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Właśnie nie wiem jeszcze co:) nie chce pokazać co ma między nogami ;) boję się, że przez to, że teraz te włosiska sobie wyrywam pęsetką po porodzie one mi beda również rosnąć, ale nie potrafię się powstrzymać jak je widzę ;(

c55f3e3kykkmnp65.png

Nissiia
Debiutantka
0

Wysłany: 31 stycznia 2017, 12:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie owłosienie pojawiło się jakby na baczkach? inni go nie widzą ale ja widzę i nie mam zamiaru nic z tym robić bo bedzie jeszcze gorzej.
Owłosienie na bikini i od pępka w dół to jakaś porażka- wieczorem się golę a rano już zaczynam kłóć masakra. Za to UWAGA na nogach znikły mi włosy...dosłownie -> nie pamietam kiedy musiałam nogi golić :)

Bedzie chłopak

Ania-nowa
Autorytet
511

Wysłany: 31 stycznia 2017, 14:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Też mam pełno włosków na brzuchu, na szczęście jasnych także nic z nimi nie robię:)

Goszu
Znajoma
7

Wysłany: 1 lutego 2017, 16:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja osobiście nie narzekam, od pachy, bikini, nogi wolniutko rosną, a na głowie mam pełno takich krótkich włosów i sterczą w każdą stronę :D W innych miejscach nic się nie pojawiło jak na razie.

[konto usunięte]

Wysłany: 2 lutego 2017, 10:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mam ciemnawą karnacje i ciemne włosy. Zawsze miałam delikatny meszek na brzuchu,a teraz to mi się ścieżka miłości zrobiła :D. Okropnie to wygląda ,ale cóż zrobić... :P

kasiulek_81
Znajoma
20

Wysłany: 3 lutego 2017, 16:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
My się spodziewamy Dziewczynki, a z owłosieniem masakra. Włosy bardzo szybko mi rosną i są dużo ciemniejsze. Najbardziej ściemniały mi na nogach, na brzuchu są o wiele dłuższe. Zawsze byłam jasną blondynką, teraz wyglądam jak sarna ;)

oar83e3kfj31q94g.png

[konto usunięte]

Wysłany: 3 lutego 2017, 19:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Agaa89 wrote:
Właśnie nie wiem jeszcze co:) nie chce pokazać co ma między nogami ;) boję się, że przez to, że teraz te włosiska sobie wyrywam pęsetką po porodzie one mi beda również rosnąć, ale nie potrafię się powstrzymać jak je widzę ;(

Nie wyrywaj lepiej, bo potem będą odrastać grubsze :/
To samo się tyczy golenia .

Musimy wytrzymać.Może po ciąży nam powypadają te kłaki :P

Holibka
Autorytet
873

Wysłany: 31 marca 2017, 14:12
Cytuj | (1) | Zgłoś
Bridget wrote:
Nie wyrywaj lepiej, bo potem będą odrastać grubsze :/
To samo się tyczy golenia .

Bzdury.

Justeck lubi tę wiadomość

tb733e5eif1wqjv8.png
7u22gox1v9tgg7rg.png
13.03.2019 7t0d jest serduszko :)

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)