X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Owłosienie w ciąży
Odpowiedz

Owłosienie w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agaa89 Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam już dość, właśnie zauważyłam na szyji kilka długich ciemnych włosków, z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Już cały brzuch w okolicy pępka, najbardziej pod i po bokach mam porośnięty ciemnymi włosami, dosłownie wyglądam jak facet, wstyd komuś pokazać brzuch (i oczywiście nie robię tego). Nie wiem co się dzieje i czy po porodzie to zniknie, jejku zanim nastanie chwila porodu będę obrosnieta jak malpa. Z córką w ciąży kilka lat temu nie miałam takiego problemu, wiem, że hormony itp. ale żeby aż tak ;(

    c55f3e3kykkmnp65.png
  • Mona24 Koleżanka
    Postów: 32 26

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie będziesz miała synka ? :) Ja spodziewam sie syna i mam ten sam problem co Ty. Pojawily sie wloski na brzuchu, i ogolnie włosy szybciej rosną na nogach po goleniu. Testosteron jest winny niestety... Ale podobno po ciazy w wiekszosci przypadkow wlosy na brzuchu staja sie mniej widoczne i owlosienie wyglada tak jak przed ciążą.

    f2w3rjjgpwotqiho.png
  • Agaa89 Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie wiem jeszcze co:) nie chce pokazać co ma między nogami ;) boję się, że przez to, że teraz te włosiska sobie wyrywam pęsetką po porodzie one mi beda również rosnąć, ale nie potrafię się powstrzymać jak je widzę ;(

    c55f3e3kykkmnp65.png
  • Nissiia Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owłosienie pojawiło się jakby na baczkach? inni go nie widzą ale ja widzę i nie mam zamiaru nic z tym robić bo bedzie jeszcze gorzej.
    Owłosienie na bikini i od pępka w dół to jakaś porażka- wieczorem się golę a rano już zaczynam kłóć masakra. Za to UWAGA na nogach znikły mi włosy...dosłownie -> nie pamietam kiedy musiałam nogi golić :)

    Bedzie chłopak

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam pełno włosków na brzuchu, na szczęście jasnych także nic z nimi nie robię:)

  • Goszu Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 1 lutego 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście nie narzekam, od pachy, bikini, nogi wolniutko rosną, a na głowie mam pełno takich krótkich włosów i sterczą w każdą stronę :D W innych miejscach nic się nie pojawiło jak na razie.

    Joanna.me lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ciemnawą karnacje i ciemne włosy. Zawsze miałam delikatny meszek na brzuchu,a teraz to mi się ścieżka miłości zrobiła :D. Okropnie to wygląda ,ale cóż zrobić... :P

  • kasiulek_81 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 3 lutego 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się spodziewamy Dziewczynki, a z owłosieniem masakra. Włosy bardzo szybko mi rosną i są dużo ciemniejsze. Najbardziej ściemniały mi na nogach, na brzuchu są o wiele dłuższe. Zawsze byłam jasną blondynką, teraz wyglądam jak sarna ;)

    oar83e3kfj31q94g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa89 wrote:
    Właśnie nie wiem jeszcze co:) nie chce pokazać co ma między nogami ;) boję się, że przez to, że teraz te włosiska sobie wyrywam pęsetką po porodzie one mi beda również rosnąć, ale nie potrafię się powstrzymać jak je widzę ;(


    Nie wyrywaj lepiej, bo potem będą odrastać grubsze :/
    To samo się tyczy golenia .

    Musimy wytrzymać.Może po ciąży nam powypadają te kłaki :P

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 31 marca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget wrote:
    Nie wyrywaj lepiej, bo potem będą odrastać grubsze :/
    To samo się tyczy golenia .

    Bzdury.

    Justeck lubi tę wiadomość

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ