X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Odzież ciążowa xxl
Odpowiedz

Odzież ciążowa xxl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dusia89 Ekspertka
    Postów: 129 172

    Wysłany: 26 lutego 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Mam pytanko do tych mam które nie mają "idealnej" figury. Gdzie kupujecie ciuchy ciążowe lub zwykłe luźniejsze w większym rozmiarze. Przede wszystkim chodzi mi o sukienki, tuniki.
    Z góry dziekuję :)

    wnidmg7y3r7e3nug.png

    ex2b8u699a8qowv6.png

    26.01.2018 - 6,91 cm szczęścia
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki dokładnie rozmiar (przed ciążą) masz na myśli? 42? 44? 46? więcej? XXL dużo nie mówi.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Rencia Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 1 marca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja noszę 44 lub 46 i chętnie też coś bym kupiła dla siebie. Coś ładnego. Jakaś tunikę może?

    Renia
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 27 marca 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię zamawiać ciuchy - duże rozmiary polecam tu: https://www.rosegal.com/plus-size-43/ ja nie zamawiam specjalnych ciążowych ciuchów tylko wybieram te z linni plus size - a rozmiary potrafią tam być naprawdę ogromne :)

    Stacjonarnie to polecam RESERVED - tani i ma rozmiarówkę do 46, C&A, H&M i New Yorker mi w ósmym miesiącu ciązy starcza 44, gdzie bez ciąży nosiłam 38/40.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ