X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Nocne bóle pleców !
Odpowiedz

Nocne bóle pleców !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 20 marca 2018, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 22 tygodniu ciąży Dopiero co byłam u ginekologa i wszystko było dobrze... od 2 dni dręczą mnie silne bóle kręgosłupa w okolicy krzyżowej , zwłaszcza w pozycji leżącej. Są tak silne , że budzą mnie w nocy. Ulgę przynosi wstanie i rozchodzenie bólu. Czy miacie też takie dolegliwości ? To mnie tak boli że 2 noc już nie śpię i zwarjuje z bólu :( :(

    klz9h371w1o7q62n.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 15 tc i zaczyna się to samo... Wczoraj o 5 rano obudził mnie koszmarny ból pleców z lewej strony, zawsze bolało, gdy długo siedziałam w niewygodnej pozycji.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 20 marca 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może warto kupić rożek do spania :) ja mam skolioze i z tym rogalem śpię od początku i bólów nie mam :)

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 22 marca 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również mam krzywy kręgosłup, w tym właśnie miejscu plecy bolą mnie od dziecka. Chyba się w końcu skuszę na podusię ciążową, gdzie kupiłaś swoją?

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 23 marca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Również mam krzywy kręgosłup, w tym właśnie miejscu plecy bolą mnie od dziecka. Chyba się w końcu skuszę na podusię ciążową, gdzie kupiłaś swoją?

    Kupiłam w Lidlu:) ale spójrz na marke motherhood są przystępne cenowo i dziewczyny sobie chwalą:)

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 23 marca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam dziś taką poduszkę też w KIKu, za 65 zł.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • MamaIgi Ekspertka
    Postów: 171 179

    Wysłany: 29 marca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, witam w klubie. Ostry, nagły ból po lewej stronie na wysokoścu nerek. U lekarza okazało się, że to atak kolki nerkowej, na szczęscie ja kamicy nie mam, przechodzi po preciwbolowych i rozkurcozwych lekach, i tak jak kolezanka wyzej pisala- trzeba go rozchodzić ;/ masakra

    svchqqmzofzw4a0r.png
    Córka Igusia 13.03.2014 - 4 latka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ