X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Niepokojące wyniki badan
Odpowiedz

Niepokojące wyniki badan

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisze bo chce sie Was doradzic wiem ze nikt mi tutaj nie wystawi diagnozy nie w tym rzecz. Dzis mam wizyte u lekarza rano odebrałam wyniki badan i w morfologi wyszedl mi troszke za maly poziom limfocytow czytalam ze to moze byc normalne w ciazy ale martwi mnie zbyt duza ilosc Bazofili mam 0,6 a norma jest od 0,0-0,2 i dlatego zastanawiam sie czy to moze byc spowodowane ciaza , hormony itd czy Wy tez mialyscie jakies odchylenia od normy w badaniach ? A wszystko bylo oki ? strasznie sie martwie juz bym chciala byc po wizycie...

    Anna25
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hematokryt wynik :35,4 norma :37,0-47,0
    Inne(Eo,Bazo,Mono) wynik: 3,2 norma 6,0-12,0
    Neutrofile wynik: 75 norma: 40,0-70,0
    Inne(Eo,Bazo,Mono) wynik 0,3 norma:0,6-1,1
    To moje odstępstwa od prawidłowych wyników więc nie panikuj :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży często coś się dzieje z wynikami morfologi

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie uspokoilyscie dzięki ;) choć i tak się trochę stresuje dziś mam usg polowkowe mam nadzieję że wszystko bdb dobrze z dzidziusiem no i ze wkoncu się ujawni i się dowiem czy synus czy córeczka ;)

    Anna25
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się sprawdziło po dobrym samopoczuciu i brzuszek jak piłeczka każdy mówił że chłopak i jest chłopak :) Nie ma co się stresować tymi badaniami jeśli dobrze się czujecie :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie zobaczymy co sie ukrywa;) a co do badan to oby bylo dobrze ale tak to juz mamy ze sie denerwujemy na zapas;)

    Anna25
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie również samopoczucie rewelacja i z przodu piłeczka, no i bedzie synuś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 20:01

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ