BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Nieobecność kości nosowej.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 29 marca 2017, 18:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jestem załamana.Miałam dzisiaj badania prenatalne 3D/4D w 20 tygodniu ciaży.Badania nie wykazały żadnej nieprawidłowości poza jedna : nieobecność kości nosowej. Według lekarza narazie nic nie jest przesadzone jednak tylko pół procenta dzieci bez obecnosci tej kosci rodzi sie zdrowych . Jestem załamana czytałam ze ta nieprawidłowość jest podstawą do podejrzewania zespołu downa lub innej choroby genetycznej .Dostałam skierowanie na aminopunkcje , badanie inwazyjne. Nie miałam robionych badań prenatalnych wczesniej.Bardzo sie martwie :( Dodam ze jestem osoba dosc młoda ( 18 lat )

wichrowe_wzgórza
Autorytet
1346

Wysłany: 7 kwietnia 2017, 13:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Możesz zrobić całkowicie nieinwazyjne badania wolnego DNA płodu, to test z krwi, a wykrywalność wad jest na poziomie 99,5 %. Wada - cena, ponad 2 tysiące złotych.

9 tc (*) 24.01.2016
4 IUI (3 z rzędu) 10.02.2017 - udana, 06.11.2017, 55 cm i 2960 g, 10 pkt

k0kdqps69ltp9nmm.png

3jvzk6nliz0mumdr.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)