X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Nagłe mdłości w II trymestrze
Odpowiedz

Nagłe mdłości w II trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sardynka Przyjaciółka
    Postów: 65 45

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    mam do Was pytanie. Jestem w 16 tygodniu ciąży, od początku czułam się świetnie. W I trymestrze miewałam sporadyczne mdłości, ale w zasadzie tylko wieczorami. Od kilku dni czuję się inaczej, wszędzie piszą, że II trymestr jest najlepszy, a ja mam wrażenie, że czuję się gorzej i jestem słabsza niż w I trymestrze. Dodatkowo, zaczęły mnie martwić mdłości, które znacznie intensywniej pojawiają się wieczorem, ale w środku dnia również oraz ból podbrzusza, ale zaznaczam, że nie są to skurcze. Zastanawiam się czy jest to związane ze stresem, który mi towarzyszy, a może jakimś niedoborem o którym jeszcze nie wiem ? Czy któraś z Was miała podobnie, że nagle w II trymestrze mdłości stały się bardziej uporczywe niż w I ?

    Bardzo proszę Was o odpowiedź i opinie.

    Pozdrawiam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 11:42

    Sardynka
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sardynka wrote:
    Cześć dziewczyny,

    mam do Was pytanie. Jestem w 16 tygodniu ciąży, od początku czułam się świetnie. W I trymestrze miewałam sporadyczne mdłości, ale w zasadzie tylko wieczorami. Od kilku dni czuję się inaczej, wszędzie piszą, że II trymestr jest najlepszy, a ja mam wrażenie, że czuję się gorzej i jestem słabsza niż w I trymestrze. Dodatkowo, zaczęły mnie martwić mdłości, które znacznie intensywniej pojawiają się wieczorem, ale w środku dnia również oraz ból podbrzusza, ale zaznaczam, że nie są to skurcze. Zastanawiam się czy jest to związane ze stresem, który mi towarzyszy, a może jakimś niedoborem o którym jeszcze nie wiem ? Czy któraś z Was miała podobnie, że nagle w II trymestrze mdłości stały się bardziej uporczywe niż w I ?

    Bardzo proszę Was o odpowiedź i opinie.

    Pozdrawiam!

    U mnie początek 2 trymestru był okrutny - mdłości silniejsze niż w 1 trymestrze, ból podbrzusza (kłucie jajników + bardzo bolesna praca jelit, mega gazy). Masakra - myślałam tak jak Ty - że miało być ekstra i co? Natomiast wszystko skończyło się jak ręką odjął na przełomie 19/20 tygodnia, a potem do 32 tygodnia czułam się jak młoda bogini :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Sardynka Przyjaciółka
    Postów: 65 45

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo pocieszające, bo zaczęłam się juz niepokoić.

    Dziękuję za odpowiedź Leira :)

    Sardynka
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oslabienie senność może być przyczyną braku żelaza, Ale także pogody ciśnienia. Mdłości mogą pojawiać się na każdym etapie. Każdy ból brzucha należy konsultować że swoim lekarzem jak wystepuje nisko

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ