BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Nadmierny przyrost wagi w II trymestrze.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

szpilka1985
Debiutantka
Postów: 11
10

Wysłany: 23 marca 2018, 00:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
zaczęłam właśnie 23 tydzień i waga u lekarza pokazała 55 kg, a startowałam od 48, czyli +7 kg. Nawet zapytałam, czy to nie za dużo, ale gin stanowczo zaprzeczył. W sumie poza brzuchem nie widzę tego wzrostu wagi,nie przeżywam też każdego kilograma i waże się jedynie na wizytach. Jakoś to zrzuce


Izabela82
Debiutantka
Postów: 12
4

Wysłany: 4 marca 2019, 11:01
Cytuj | (2) | Zgłoś
Ja przed ciążą 58 kg/165 cm. Praca średnio ruchliwa, 3 x w tygodniu fitness, 5 posiłków dziennie. Pierwszy trymestr przypadł na okres świąteczno-noworoczny, urlop, czyli luz i jedzenie, potem przyszły mdłości od rana do wieczora i tylko przekąszanie niwelowało nudności, plus zawroty głowy i złe samopoczucie- przeleżałam 6 tygodni, ruchu niewiele - no i w 14 tyg. ciąży + 5kg! W 15 tyg wróciły siły życiowe i ustąpiły mdłości, powróciłam do normalnych czynności, a że kocham jeść to powiedziałam sobie, że nie będę niczego sobie odmawiać, tyle, że wszystko z umiarem. Nie mam ochoty na słodycze, więc jak mam napad głodu, to wybieram np. plasterek sera żółtego;) No i codziennie ćwiczę zestawy dla ciężarnych - dzisiaj 19 tydzień i w sumie +6 kg od początku:) Nie wiem co będzie dalej i mam w nosie ile przytyję, ale mam wrażenie, że podstawa to racjonalne żywienie i ruch.

wiki2, Natka1985 lubią tę wiadomośćDowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)