X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr nabrzmiałe dziąsła
Odpowiedz

nabrzmiałe dziąsła

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradźcie, od dwóch dni mam bardzo nabrzmiałe, spuchnięte, obolałe i pulsujące dziąsła w okolicach ósemek, tak na dole jak na górze. Robię sobie płukanki z wywaru szałwii, ale ustępuje tylko na chwilę.
    Przez ten ból odechciewa mi się nawet jeść, szczęka mnie okropnie boli przy każdym ruchu, a wiem że zęby mam zdrowe.
    Co mogę jeszcze robić żeby ulżyć sobie :)
    Miałyście może podobne problemy???


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to mam to samo z 1,2,3,4 na dole od środka to jest koszmar ani jeść ani pic ciepłego. Ja kupiłam sobie Dentosept A i patyczkiem do uszu pedzluje, pomaga.
    Pozdrawiam

    agi88 lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • karen657 Ekspertka
    Postów: 167 91

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomógł w jeden dzień stary, domowy sposób, czyli smarowanie dziąseł CEBULĄ! Naprawdę polecam :)

    tb73mg7ynzddudc6.png

    tb73zbmh5ajb03hr.png
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam troche inny problem. Wraz z ciaza pojawila sie narosl na dziasle. Wystraszylam sie-biegiem do dentysty, skierowanie na chirugie "pewnie wytna". Trafilam na swietna mloda pania chirurg-wytulaczyla ze takie zmiany na dziaslach w ciazy sa normalne-wina hormonow. Po ciazy powinno zejsc ale zawsze mozna kontrolowac jeszcze. Dla pewnosci wyslano mnie jeszcze do periodentologa, ale na szczescie potwierdzil diagnoze.
    Polecono mi tam meridol do plukania ust. Oraz koniecznie w ciazy porzadnie czyscic zabki (nitkowanie 2x dziennie) bo bakterie w jamie ustnej moga byc grozne.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 23 września 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam od początku ciąży krwawienie dziąseł a teraz od niedawna jeszcze opuchnięte, i to przednie(tył jedynek i dwójek spuchniety był a teraz dochodzi jeszcze przód) masakra... ale czytałam ze to przejdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 13:46

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi krwawią strasznie :/ dziąsła

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 15 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Wam pastę do zębów Ziaji z szałwią. Jest tania a bardzo fajnie łagodzi dziąsła.

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 10:51

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 8 listopada 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam tez podobny problem,kilka dni spuchniete dziasla na dole miedzy 1 do 4. Przy Myciu zebow poszla krew i opuchlizna zeszla. Narazie mam spokoj. Ale czytalam wlasnie, ze normalny objaw w ciazy.

    atdc8iikup31msj2.png
  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 8 listopada 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam ostatnio u dentystki i powiedziała, że mam rozpulchnione dziąsła, a w ciąży to podobno normalne. Krwawią mi przy szczotkowaniu, jak i niestety przy borowaniu, więc też nie skończyła mi robić zęba :/ Poleciła jedynie myć zęby pastą Biodent albo Lacalut.

    dqprj44jymj31xvy.png
  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 12 listopada 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam ten sam problem, krwawiace do tego bolące dziąsła, pomoglo plukanie azulanem.

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ