X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Monural i pimafucin
Odpowiedz

Monural i pimafucin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któras zażywała moze to na infekcje pecherza i pochwy? Cos mi sie chyba przypaletało i lekarka zapisala te dwa antybiotyki ale teraz boje sie ze moga zaszkodzić dzidzi.. tak wiem.. lekarz wie niby lepiej , ale chce wiedziec czy macie jakies doswiadczenia z tymi lekami ?

  • Dominka92 Autorytet
    Postów: 532 651

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimafucin ja mialam przepisane na infekcje pochwy i bardzo mi pomogl ale mi lekarz powiedzial ze mozna to brac od 13-14 tygodnia ciazy , ze wgl leczenie infekcji pochwy leczy sie od tych tygodni, no ale pewnie co lekarz to inne zdanie

    relgzbmhh8tsviez.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dzieki pimafucin akurat jest bezpieczny bo nie wchlania sie przez blony sluzowe i ma dzialanie miejscowe.. ale mi tez pecherz wysiadl.. podejrzewam ze jedno ciagnie drugie.. bo mam liczne bakterie w moczu wiec jestem zmuszona cos wziac.. zapisala ten monural, w necie duzo sprzecznych informacji, ale skoro to zapisala i powiedziala ze to jest bezpieczne no to chyba wie co robi :))

  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam monural też trochę byłam przestraszona czytając na internecie na ten temat ale stwierdziłam że lekarz jest bardziej doświadczony niż dziewczyny na forum i wszystko ok i moja gin zapisała mi ten lek w 16 tyg ciąży. A jeśli chodzi o Pimafucin też brałam i wszystko się pięknie wygoiło. Zacznij ufać swojemu lekarzowi a będzie dobrze :)

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ