X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Mleczko ;)
Odpowiedz

Mleczko ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Chciałam się dowiedzieć czy któraś w Was zaobserwowała u siebie już jakąś wydzielinę z piersi? Jeśli tak to w którym tyg? Ja właśnie jestem na początku 16 i wczoraj chciałam założyć stanik który nosiłam ostatnie 2 dni i zauważyłam na nim takie białe plamy (stanik czarny), takie jakby zaschnięte coś lekko (mączne...czyżby pierwsze mleczko?). No i się zastanawiam czy to normalne czy coś jest ze mną nie tak i trzeba by to skonsultować w lekarzem? Dajcie znać jak to u Was wygląda.

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 16 lipca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauwazylam u siebie to samo kolo 15 16 tc :)lecz tylko przy przycisnieciu piersi a z tygodnia na tydzien bylo tego coraz wiecej.Nie pytalam lekarza bo to wplyw rosnacej prolaktyny i siara

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 31 lipca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauważyłam około 15-16 tygodnia. :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ