X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Mikołaj - imię dla syna
Odpowiedz

Mikołaj - imię dla syna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama.33 Koleżanka
    Postów: 37 2

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie o tym imieniu?
    Wogóle nie mam pomysłu na imię.
    Jakoś żadne mi nie pasuje.

    201808071762.png
    200603254670.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???!!!

    Nazwij dziecko jak chcesz, nie rozumiem po co pytasz obych ludzi na forum o tak subiektywną rzecz. Jednemu sie podoba Stanisław, a jednemu Brajan, kazdy ma inny gust. Twoje dziecko, Twój wybor.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • alenka89 Ekspertka
    Postów: 158 184

    Wysłany: 27 marca 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jest to imię kontrowersyjne jeśli o to pytasz :) ważne też czy Ci się podoba :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ