X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr miękka szyjka
Odpowiedz

miękka szyjka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 20 listopada 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wiecie może czy szyjka może stwardnieć dzięki leżeniu i luteinie?

    69vc2j6.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 21 listopada 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chyba nie ale leżenie może zredukować ewentualne ryzyko porodu przedwczesnego. Luteina ma dobry wpływ na szyjkę ale żeby ją z powrotem "utwardzić" to chyba nie.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:32

  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam podobny problem. Wczoraj mialam wizyte, i podczas badania gin stwierdzil miękką szyjkę :/ nie kazal sie martwic bo sie nie skraca, kazal oszczędnie żyć i nie dźwigać. Do tego zapisal aspargin 3x1. Malutka jest zdrowa i wszystko ok, tylko teraz ta szyjka mnie martwi, to dopiero 25 tydzien. Pracy nie mam ciężkiej ale muszę tam chodzić. Mam wrocic na badanie za miesiąc -półtora. Boje sie o córeczkę, mam ndzieje że ciało mnie nie zawiedzie i ta szyjka wytrzyma.

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja tez od poczatku miałam miękka szyjkę, pomimo brania luteiny!!! W środę mam wizytę tez popytam co do tej miękkości.

  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szotka dziękuję za odpowiedź, właśnie ja skurczy nie mam, tylko czasami po długim chodzeniu albo po wysiłku brzuch twardnieje. Staram się leżeć kiedy tylko mogę ;) a do lekarza niestety nie moge iść kiedy chcę, bo mieszkam w UK a moj lekarz jest tu co jakiś czas. W przychodni angielskiej raczej nikt się nie przejmie moją szyjką, dopuki "coś" nie zacznie się dziać, więc nie ma sensu im mówić. I tak już musiałam się z clexane tłumaczyć :p No nic trzeba być dobrej myśli, odpoczywać i do lekarza przy najbliższej okazji.

    Katarzyna_d popytaj ;) gin nie mierzył mi tej szyjki, wg niego jest ok tylko miękka

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:33

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! i ja dołączam niestety do Waszego grona- również mam miękką szyjkę- leżałam 4 dni na patologii ciąży w szpitalu, tam dostwałam magnez w kroplowce- szyjka nie skraca się na szczęście- ale musze leżeć- . Obecnie zażywam 3x2 tab as mag forte, 3x1 tab nospy i 2x 1 luteina dopochwowo. Lekarz w szpitalu stwierdził, że taka uroda mojej szyjki...heh...cały czas coś... modlę sie o każdy tydzień bo jestem dop w 21t6d :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 11:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:33

    luthien lubi tę wiadomość

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miękka szyjka, twardniejący brzuch, nisko łożysko- trochę tego jest....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:33

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szotka wrote:
    To faktycznie ... Musimy zaciskać nogi :)

    nic innego nam nie pozostaje ;)
    mnie w nocy męczą również bole pachwin i spojenia łonowego- ciężko się mi obrócić na drugi bok...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ