X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Menu w ciagu dnia
Odpowiedz

Menu w ciagu dnia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama.33 Koleżanka
    Postów: 37 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie podać swoje przykładowe menu w ciagu dnia ☺
    U mnie wyglada tak:
    Śniadanie:
    2 kanapki pieczywa żytniego/graham +wedlina+ogórek+pomidor czasem twarożek
    II śniadanie :
    Przeważnie jakiś owoc
    Obiad: zupka lub 2 danie
    Podwieczorek - owoc lub jogurt
    Kolacja: też pieczywo +jakieś dodatki -wedlina/ser/warzywa

    201808071762.png
    200603254670.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano owsianka na mleku sojowym w proszku + jagody goi, nasiona chia, żurawina, rodzynki, pestki słonecznika, dyni, migdały
    Drugie śniadanie: kanapka z wędliną + warzywo na nią , czasem zupa
    Obiad: najczęściej pierś duszona/ karkówka/ rybka + ziemniaki+koperek, sałatka/surówka; zupami się nie najadam niestety, już po godzinie mnie ssie :D Ale często gotuję zupę krem z pieczonej papryki i pomidorów, do tego dodaję różne rodzaje kasz :)
    Podwieczorek: owoc lub np sałatka grecka
    Kolacja: kanapki z twarożkiem + rzodkiewka + szczypiorek, kanapki z twarożkiem + miód + mleko, jajecznica

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 11:39

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śniadanie: kanapki z serkiem i warzywami
    Drugie śniadanie: owoce, np. truskawki
    Obiad: kurczak, ziemniaki, jakaś surówka, np. mizeria
    Podwieczorek: Lody :P
    Kolacja: Znów kanapki, jeśli rano nie jadłam serek to wieczorem np. wędlina, ryba + warzywa
    W ciągu dnia jakieś przekąski, słodycze.
    Po co Ci to? ;)

    201811152844.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jadłam na śniadanie złożoną kanapkę z szynką i sałatka jarzynową (w samochodzie po pobraniu krwi) później banana (a więc drugie śniadanie 😉) na obiad gołąbek, ziemniaki, surówka. Później skubnęłam czekolady kawowej i zjadłam znowu kanapkę z sałatką 🤷 i czekam na kolację 😃
    Wczoraj podobnie bo lubię jeść gołąbki 3 dni. Przedwczoraj jadłam na śniadanie dwie kanapki z serem i pomidorem, obiad pałki z kurczaka, kukurydza i ziemniaki, kolacja kanapki z szynką 🤷 na przekąskę jadłam winogrona

  • Anita :) Znajoma
    Postów: 19 19

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam ostatnio taką ochotę na chipsy, że mogłabym tonami je pochłaniać.. :(

    moja pierwsza ciąża - mój cud <3
    dziewczynka - Eliza :)
    połówkowe - 390 g <3
  • sybilla Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zachcianki raz na słodkie i raz na słone, i wyjatkowo dużo wody piję

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ