X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Marcówki 2017 :)
Odpowiedz

Marcówki 2017 :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Zapraszam tutaj każdą kobietę, która ma termin na marca 2k17!
    Ja zacznę od siebie :)
    Jestem Angela, mieszkam w Poznaniu! Jestem w 20 tygodniu ciąży. Na razie ciąża bez jakichkolwiek objawów, oprócz tego, że brzuszek większy o czuje kopniaki od 14 tygodnia :)
    w 13 tc był niby chłopiec, a potem w 16 i 19 tyg, że dziewuszka więc będzie Anielka, Nicole, Vivianne. :)

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 24 października 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wątek na ogólnym MARZEC 2017 ;-) Tam jest dużo dziewczyn ;-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest Nas więcej na forum "w ciąży-ogólnie"! pozdrawiam cieplutko

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ