X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Mamy z Krakowa
Odpowiedz

Mamy z Krakowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Hermiona Autorytet
    Postów: 326 960

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest taki temat w dziale Poród: gdzie rodzić w Krakowie chyba się nazywa, 30 stron opinii o różnych szpitalach, w tym Ujastku. Ja tam nie byłam, bo jeszcze nie rodziłam, słyszałam dużo dobrego, ale też że to fabryka i bardzo im się spieszy, przez co przyspieszają porody, więc przestałam o nich myśleć dobrze, bo ja się nie lubię spieszyć :)

    ijpbo7esx952zvu4.png
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas prawdopodobnie dziewczynka :)

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • malami86 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraków wita

  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa wrote:
    Nona pytalas do jakiego lekarza chodze - do dr Bazanskiego w Szpitalu Narutowicza.
    A co do miejsca porodu to myslalam o tym szpitalu wlasnie, tylko ze my bedziemy miec CC a tutaj Maz nie moze byc przy niej. Wiec zastanawiamy sie jeszcze nad Rydgierem - tam wlasnie istnieje mozliwosc aby Maz byl obecny.
    Sama cesarka trwa 7 minut, więc nic nie straci.
    Ja miałam cc w Narutowiczu właśnie i bardzo dobrze ją wspominam. Mąż czekał w sali porodowej, gdzie od razu przyniesiono mu malucha- więc to on był przy jego pielęgnacji i pierwszych pomiarach a nie ja :)
    ANDI87 wrote:
    Jakie macie opinie o UJASTKU?
    Niestety wśród koleżanek słyszałam same negatywne opinie. To że to hala produkcyjna a nie szpital położniczy pewnie słyszałaś- i to prawda. Jeśli poród przebiega bez komplikacji to sobie poradzą- wszystko jest wtedy ok. Ale jak boisz się niespodzianek to wybierz lepiej bardziej specjalistyczny szpital który ma także inne zaplecze a nie tylko ginekologię i położnictwo. Do mnie np w trakcie cesarki konieczne było jeszcze wzywanie chirurga.
    Przede wszystkim słyszałam złe opinie właśnie o cesarkach- robione są chętnie, także "na życzenie" mimo że czegoś takiego oficjalnie nie ma- ale po macoszemu. 2 znajome miały tam cc- jedna jest bardzo niezadowolona z szycia jakie jej wykonano- po prostu ma oszpecony brzuch, podczas gdy ja mam malutką cienką kreseczkę. Problemy drugiej wyszły przy okazji drugiej ciąży, którą już miała prowadzoną w Żeromskim- cała ciąża z bólami przeleżana na patologii- po rozcięciu brzucha okazało się, że nieczysto wykonano cięcie i porobiła się masa zrostów (lekarz dziwił się jej jak w ogóle była w stanie znieść taki ból). Do tego stopnia miała poharataną macicę po pierwszej cesarce, że przy drugiej lekarz miał problem z zaszyciem jej, bo macica jej się rozchodziła na każdym szwie. Teraz ma zakaz zachodzenia w kolejną ciążę, bo jej macica tego nie wytrzyma.
    Wiesz pewnie wszystko zależy od tego na kogo trafisz. Prawda jest jednak taka, że wiele kobiet decyduje się na Ujastek ze względu na to, że jest tam "ładnie" i robią cesarkę bez problemu, a nie tak naprawdę ze względu na fachowość- bo to tam leży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 08:23

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ