X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Magnez 19 tydzien
Odpowiedz

Magnez 19 tydzien

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy poza witaminami dla kobiet w ciazy bierzecie dodatkowo jakis magnez??? Ja biore femibion natal 2 plus (75mg magnezu) i zastanawiam sie czy nie powinnam brac czegos jeszcze. Miewam skurcze lydek i czasem pobolewa mnie brzuch jak na okres

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję z tym pytaniem zwrócić się do swojego lekarza.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 niestety tylko w polsce lekarze przepisuja tone lekow w ciazy, tutaj gdzie jestem lekarze sa przeciwnikami faszerowania sie tabletkami, poza tym lekarza w calej ciazy widzisz na oczy raz.
    Ps. Nie jestem dzieckiem i gdybym tylko miala mozliwosc zwrocenia sie do lekarza z tym pytaniem na pewno bym to zrobila...

    Gusia28 lubi tę wiadomość

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba że tak. Bierz magnez, mnie też zaczęły męczyć w ciąży skurcze łydek. Wina rosnącej macicy :)

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie pijesz kawy to warto brać min. 200 mg magnezu na dobę. Jak pijesz kawę to więcej, bo kawa wypłukuje. Ja piję 1 kawę dziennie i mi gin zaleciła brać 300 mg magnezu na dobę, a jak mam jakieś skurcze mimo to to śmiało mam brać 400 mg nawet ;) I polecam Magne B6, bo magnez zdecydowanie lepiej się wchłania w towarzystwie witaminy B6, ew. jakiś inny a poza tym inne źródło B6 (często w witaminach ciążowych jest) :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Mia21 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę Aspargin 2x2 i skurcze łydek minęły :) a budziły w nocy...

    m3sxskjocy1o0f5x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ