X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Łożysko przodujące - grupa wsparcia?
Odpowiedz

Łożysko przodujące - grupa wsparcia?

Oceń ten wątek:
  • kasiulek_81 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliad wrote:
    U mnie się podniosło. I kilku dni zaczęłam się więcej ruszać i wstawać. Wcześniej leżałam. I oczywiście zakaz współżycia.
    Dziękuję za odpowiedź :)

    oar83e3kfj31q94g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Przepraszam, że tak późno!
    Ja urodziłam przez cc 22.11 mały duży 3800 i 10pkt, ale był okręcony pępowiną...
    Teraz tylko ze względu na małe szmery mamy zaleconą kontrolę kardiologiczną, reszta wszystko ok, mały głodomorek dużo je, śpi i czasem trochę pomarudzi. CC zniosłam i dalej fatalnie znoszę ale cóż innego wyjścia nie było, ważne że jesteśmy cali i zdrowi :)

    Jutro mam kontrolę u ginekologa i dobrze bo wszystko mnie jeszcze pobolewa i rwie...

    Mały cudowny :) pokarmu raz więcej raz mniej, różnie to bywa, trochę dokarmiam mm ale nie zanosi się żeby laktacja się zwiększała...

    Jak tam u was dziewczyny?

  • nataliad Autorytet
    Postów: 321 245

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby gratulacje :)
    Co do CC to pewnie kilka dni i poczujesz się lepiej :)
    Dużo zdrówka do Was.

    U mnie ok, trochę leżę, więcej wstaje. Jakiś bardzo niepokojących objawów nie mam więc byle do marca :)

    atdcj48amxaz4754.png
    l22n8u69fcsicq3w.png
  • chivas Przyjaciółka
    Postów: 108 47

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby gratulacje! :) No cc nie należy do super alternatywy dla porodu, ciągle nie mogę się nadziwić ze ktoś może chcieć sobie ją zrobić na życzenie...

    Ja z kolei założyłam wątek, a mnie już problem przodującego łożyska nie dotyczy! :D Byłam wczoraj na wizycie, i łożysko powędrowało na swoje miejsce, jest wysoko, ponad 10cm od ujścia, mała leży sobie głową w dół przygotowana do porodu. Mam odwołany alarm, mogę znów spokojnie współżyć, jeździć, ŻYĆ! :D No i rodzić naturalnie :D

    8unevfxmtkfkuxcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chivas świetne wieści! no to spokojnego oczekiwania na bobasa :)

    Matalia to może i u ciebie się podniesie :)

    Ja miałam tydzień temu wizytę u lekarza i okazało się , że macica źle się obkurcza , dostałam antybiotyki leki obkurczające i niestety moja laktacja legła w gruzach przez ten tydzień - bo po tych lekach nie mogłam karmić, a w dodatku hamują one laktację także wesolutko, ale z pozytywnych wieści to po antybiotyku mi się mocno poprawiło i już jest całkiem ok :) tylko snu brakuje :P

    Powodzenia kobiety :)

  • nataliad Autorytet
    Postów: 321 245

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chivas super wieści, u mnie też się podniosło. Mogę więcej robić ale nie przesadzam. Trochę jeszcze poleguje w ciągu dnia :)

    Ruby dobrze ze już ok. Dużo zdrówka dla Was :)

    atdcj48amxaz4754.png
    l22n8u69fcsicq3w.png
  • AnnaK. Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podbijam temat w 22tc na prenatalnych lekarka stwierdziła centralnie przodujące łożysko, ale dała cień szansy że się podniesie, kazała się oszczędzać i mało dźwigać, ale z racji że w domu 1,5roczny zwariowany szkrab to wiadomo że ciężko. Najbardziej obawiam się że się nie podniesie bo poprzednia ciąża zakończona przez cc ze wskazań medycznych a podobno po cc wzrasta ryzyko posiadania przodującego

    AniaK.
  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 10

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaK. to możliwe bo ja miałam w tej ciąży podejrzenie przodującego ... ale wyglada na to ze sie podnosi bo na ost usg lekarz mi powiedzial ze najprawdopodobniej sie przesunie

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od tygodnia w szpitalu cały czas plamienie łożysko przodujace nachodzi częściowo na ujście szyjki macicy leżę z dupa w górze i czekam na cud.Ciaza blizniacza 15tc

    elizka123
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ