X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Łożysko
Odpowiedz

Łożysko

Oceń ten wątek:
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 21 września 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    W poniedziałek miałam USG polowkowe i niestety lekarz stwierdził, że mam nisko polozone lozysko. Znajduje się ono 7mm od ujscia szyjki, a powinno być przynajmniej 2 cm :(
    Lekarz narazie zakazał wspolzyc przynajmniej do kolejnej wizyty i powiedział, że się podniesie.
    Dodam, ze nie mam plamien, krwawien ani nic z tych rzeczy.
    Czy jest duża szansa, że się podniesie? Czy któraś była z Was w takiej sytuacji?

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats ja miałam też nisko położone na połówkowym, potem brzeżne przodujące, a teraz przodujące, w moim przypadku na dzień dzisiejszy czyli 30 tydzień nie podniosło się lekarz we wtorek mi mówił że już się nie podniesie u mnie i że za 7-8 tyg cięcie, ale u wielu dziewczyn się podniosło więc ciężko powiedzieć, przestrzegaj zakazu współżycia i zobaczysz co dalej. Dodam, że u mnie też nie ma krwawień ani plamień i mam nadzieję że tak zostanie :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ