X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Łóżeczko
Odpowiedz

Łóżeczko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy czego oczekujesz.
    Ja kupuje materac kokos/gryka, łóżeczko w standardzie. Ze względu na to że nie chce zawalać kolejną komodą mieszkania wybiorę z szufladą na dole, przynajmniej pościel czy zabawki będzie gdzie przechowywać.
    Pościel wybieram z baldachimem, bo łóżeczko będzie stać niedaleko okna, a w razie przeciągów zawsze coś osłoni, a z drugiej strony sprawdziło się u starszych.
    Przewijak kopiłam zwykły, który można ułożyć na komodzie, stole, łóżeczku, gdybym miała większą łazienkę to bym kupiła komodę kąpielową z przewijakiem i wanienką.
    Na materac do łóżeczka kupie podkład ochronny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 12:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowałam się na łóżeczko turystyczne ma już przewijak, baldachim, moskitierę, funkcję kołyski a co dla nas najważniejsze łatwo je przenosić nawet wziąć do salonu i i składa się w torbę na kółkach co dla nas jest dużym plusem bo dużo jeździmy. Dodatkowo nie trzeba żadnych zabezpieczeń przed uderzeniami.

    Coś takiego:
    http://pogorze.datacenter.com.pl/images/brown.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 12:25

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupilismy lozeczko z drewna sosnowego. Lozeczko ma gryzaki na bokach, zeby dziecko zebami nie zniszczylo i coby te mleczaki wystarczyly na pare lat, ma wyjmowane szczeble, 3 poziomy regulacji, opuszczany bok.
    Kupilismy je w Smyku, cena to 429 zl. A lozeczko wyglada tak: http://www.pl.all.biz/img/pl/catalog/97811.jpeg

    Do tego materac gryka kokos za 99 zl, rowniez w Smyku kupilismy. Akurat tez dostalismy 10% rabatu, takze wyszlo nas to okolo 470 zl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my na Allegro kupujemy z szufladka,materacem i wyjmowanymi szczebelkami białe z jasnym drewnem za 370zl
    Tez myślałam nad turystycznym,ale mój powiedzial,ze żadnych wynalazków,w których zaraz się dziury porobią :P
    A to łóżeczko jest śliczne i z miśkiem lub żyrafką do wyboru ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed podjęciem ostatecznej decyzji podpytałam koleżankę której mały ma już ponad 2 lata od samego początku mieli turystyczne i żadnej dziury osobiście widziałam ;)

  • Asik87 Znajoma
    Postów: 23 14

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    A my na Allegro kupujemy z szufladka,materacem i wyjmowanymi szczebelkami białe z jasnym drewnem za 370zl
    Tez myślałam nad turystycznym,ale mój powiedzial,ze żadnych wynalazków,w których zaraz się dziury porobią :P
    A to łóżeczko jest śliczne i z miśkiem lub żyrafką do wyboru ;D

    dddodiii radzę Ci zobaczyć to łóżeczko na żywo. Z opisu wydaje mi się, że jest to łóżeczko które też mi się podobało. Niestety jak je zobaczyłam na żywo w sklepie to taka lipa. Łóżeczko było ok ale ta szuflada to porażka. Szuflada była na kółeczkach a nie na prowadnicach. Co wyglądało beznadziejnie. A pokrywa (cienka płyta) była położona na szufladzie i po dłuższym użytkowaniu była powyginana na rogach. Również nie praktyczna, ponieważ trzeba było wysunąć całą szufladę, żeby odkryć tą pokrywę. Więc naprawdę nie radzę. Też szukam z szufladą ale już zwracam uwagę czy jest na prowadnicach wysuwana jak prawdziwa szuflada oraz czy pokrywa jest przymocowana do łóżeczka jako dno łóżeczka. O wiele ładniej to wygląda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanówcie się jeszcze nad materacami gryka-kokos. Oczywiście to Wasza decyzja ale słyszałam, że są doskonałym siedliskiem kurzu, dzieci mogą mieć alergię i dodatkowo bywają w nich robaki:/ tutaj filmik o tym https://www.youtube.com/watch?v=Il5et63_v8c
    Oczywiście nie zawsze musi tak być, ale ja wolę dmuchać na zimne i kupuję lateksowy materacyk, który na pewno nie uczula.
    Łóżeczko białe albo z ikei albo coś takiego http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-drewniane-zuzia-biale-okazja-i5440473028.html
    Jako ochronę przed uderzeniem kupuję pościel z ochraniaczem modułowym.
    Jako przewijak posłuży zapewne komoda i kupię na to przewijak do zamontowania. Ale i tak większość mam lubi przewijać maluchy na łóżku więc pewnie też będę tak robić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie mam co sie zastanawiac - juz kupilam :p ale jest na nim napisane, ze jest hipoalergiczny, antyodlezynowy, jakis rehabilitacyjny, dobry dla kregoslupa i posiada jakis ekologiczny certyfikat :p sa rozne opinie-wiadomo. Ale tymi robakami to mnie wystraszylas :o

    Mamy gryka-pianka-kokos.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 20:52

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He chyba mowicie o lozeczku ktore i mi sie spodobalo na allegro czyzby lozeczka arus :)?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Asik87 Znajoma
    Postów: 23 14

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widziałam na żywo łóżeczko klupiś http://allegro.pl/lozeczko-klups-safari-szuflada-materac-przewijak-i5443177874.html nie polecam. a teraz też znalazłam łóżeczko arus to jest na prowadnicach szuflada więc o taką jak mi chodzi :) małe szczegóły ale są bardzo istotne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik87 wrote:
    dddodiii radzę Ci zobaczyć to łóżeczko na żywo. Z opisu wydaje mi się, że jest to łóżeczko które też mi się podobało. Niestety jak je zobaczyłam na żywo w sklepie to taka lipa. Łóżeczko było ok ale ta szuflada to porażka. Szuflada była na kółeczkach a nie na prowadnicach. Co wyglądało beznadziejnie. A pokrywa (cienka płyta) była położona na szufladzie i po dłuższym użytkowaniu była powyginana na rogach. Również nie praktyczna, ponieważ trzeba było wysunąć całą szufladę, żeby odkryć tą pokrywę. Więc naprawdę nie radzę. Też szukam z szufladą ale już zwracam uwagę czy jest na prowadnicach wysuwana jak prawdziwa szuflada oraz czy pokrywa jest przymocowana do łóżeczka jako dno łóżeczka. O wiele ładniej to wygląda :)
    Koleżanka ma takie właśnie i jest świetne :-) konkretnie wykonane :-)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to łóżeczko i jestem bardzo zadowolona. Ładnie wygląda,szuflada w ogóle mi nie przeszkadza. Jest lekka na kółeczkach,łatwo się ją wysuwa. Dla mnie git :)
    I nie muszę wysuwać całej szuflady żeby coś wyciągnąć,wystarczy podnieść pokrywę i sięgnąć ręką :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 22:59

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Asik87 Znajoma
    Postów: 23 14

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy ma różny gust :) ja jak je na żywo zobaczyłam to się zawiodłam, ale może w sklepie było bardziej po przejściach i dlatego tak wyglądało nie zachęcająco :) U mnie na pewno łóżeczko będzie w podobnym stylu tyko, że ta szuflada na prowadnicach i pokrywa oddzielnie:)

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    Przed podjęciem ostatecznej decyzji podpytałam koleżankę której mały ma już ponad 2 lata od samego początku mieli turystyczne i żadnej dziury osobiście widziałam ;)
    Ja też kupuje turystyczne bo jest jak dla mnie funkcjonalne i nawet kolyske można z niego zrobić :-D

  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja upatrzylam takie
    http://allegro.pl/ms-lozeczko-zyrafa-sonoma-z-szuflada-i5282640746.html
    o podobnym chyba pisalyscie z tym ze tu szuflada jest na prowadnicach

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to łóżeczko

    2ypdvuh.jpg

    Zamawiałam w Smyku i jestem bardzo zadowolona,ale z tego co się orientuje to zdania są podzielone ;)
    Warto najpierw pojechać do sklepu i obejrzeć. My tak zrobiliśmy.
    Wyszło taniej jak zamawialiśmy przez internet bo dokupiłam jeszcze pościel i zapłaciłam 170 zł taniej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 15:27

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Asik87 Znajoma
    Postów: 23 14

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie takie łóżeczko widziałam w sklepie. Ta szuflada była zdezelowana tzn. rogi pokrywy były powyginane nie wiem czemu. No i ta szuflada tak latała sobie luźno... dlatego bardzo mi się to nie podobało. Ale każdy ma swoje zdanie. Ogólnie łóżeczko mi się podoba z tym, że ja wybiorę szufladę na prowadnicach :)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm to nie wiem czemu takie było,ludzie nie szanują wystawowych rzeczy bo to nie ich.
    Moje przyszło w eleganckim stanie :P

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam turystyczne i bardzo dobrze sie sprawdza

    Summerka lubi tę wiadomość

    dqpranli4dnq2fwj.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka polecała mi łóżeczko turystyczne ale jakoś mnie nie przekonała,czułabym się jak na jakimś wyjeździe non stop :P

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ