X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Łóżeczko
Odpowiedz

Łóżeczko

Oceń ten wątek:
  • stokrotka1987 Przyjaciółka
    Postów: 86 49

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też się zastanawiam nad takim zestawem...

    307a45c6967abf523d6b51fdd3c10141.png

    36a0d6afdf4cec7408fa225fceed1a4a.png
  • Treinterra95 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 listopada 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamawiałam kołyskę dla niemowlaka ze sklepu https://arus.pl/ i mogę go wszystkim polecić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2017, 14:21

  • M86 Ekspertka
    Postów: 214 179

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś już użytkował łóżeczka firmy arus? Zastanawiam sie nad modelem sofia II, ale w mojej okolicy nie ma gdzie go obejrzeć i jedynie przez allegro mogę zamówić.

    qdkk9vvjr3p4pedx.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam coś. Rozmawiacie o łóżeczku. Mamy fajne. Ładne. Ma szufladę wysuwaną. Była karuzela, zabawki, śliczne pościele. Hubert Go nienawidził. Koniec.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • M86 Ekspertka
    Postów: 214 179

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale przynajmniej brzydkie barachło ci nie stało w pokoju ;)

    mareczkowa lubi tę wiadomość

    qdkk9vvjr3p4pedx.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej przewijak był na stabilnym miejscu :-D

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • alabasterrka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 31 stycznia 2018, 18:55

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ