X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Łóżeczko
Odpowiedz

Łóżeczko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy czego oczekujesz.
    Ja kupuje materac kokos/gryka, łóżeczko w standardzie. Ze względu na to że nie chce zawalać kolejną komodą mieszkania wybiorę z szufladą na dole, przynajmniej pościel czy zabawki będzie gdzie przechowywać.
    Pościel wybieram z baldachimem, bo łóżeczko będzie stać niedaleko okna, a w razie przeciągów zawsze coś osłoni, a z drugiej strony sprawdziło się u starszych.
    Przewijak kopiłam zwykły, który można ułożyć na komodzie, stole, łóżeczku, gdybym miała większą łazienkę to bym kupiła komodę kąpielową z przewijakiem i wanienką.
    Na materac do łóżeczka kupie podkład ochronny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 12:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowałam się na łóżeczko turystyczne ma już przewijak, baldachim, moskitierę, funkcję kołyski a co dla nas najważniejsze łatwo je przenosić nawet wziąć do salonu i i składa się w torbę na kółkach co dla nas jest dużym plusem bo dużo jeździmy. Dodatkowo nie trzeba żadnych zabezpieczeń przed uderzeniami.

    Coś takiego:
    http://pogorze.datacenter.com.pl/images/brown.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 12:25

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupilismy lozeczko z drewna sosnowego. Lozeczko ma gryzaki na bokach, zeby dziecko zebami nie zniszczylo i coby te mleczaki wystarczyly na pare lat, ma wyjmowane szczeble, 3 poziomy regulacji, opuszczany bok.
    Kupilismy je w Smyku, cena to 429 zl. A lozeczko wyglada tak: http://www.pl.all.biz/img/pl/catalog/97811.jpeg

    Do tego materac gryka kokos za 99 zl, rowniez w Smyku kupilismy. Akurat tez dostalismy 10% rabatu, takze wyszlo nas to okolo 470 zl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my na Allegro kupujemy z szufladka,materacem i wyjmowanymi szczebelkami białe z jasnym drewnem za 370zl
    Tez myślałam nad turystycznym,ale mój powiedzial,ze żadnych wynalazków,w których zaraz się dziury porobią :P
    A to łóżeczko jest śliczne i z miśkiem lub żyrafką do wyboru ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed podjęciem ostatecznej decyzji podpytałam koleżankę której mały ma już ponad 2 lata od samego początku mieli turystyczne i żadnej dziury osobiście widziałam ;)

  • Asik87 Znajoma
    Postów: 23 14

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    A my na Allegro kupujemy z szufladka,materacem i wyjmowanymi szczebelkami białe z jasnym drewnem za 370zl
    Tez myślałam nad turystycznym,ale mój powiedzial,ze żadnych wynalazków,w których zaraz się dziury porobią :P
    A to łóżeczko jest śliczne i z miśkiem lub żyrafką do wyboru ;D

    dddodiii radzę Ci zobaczyć to łóżeczko na żywo. Z opisu wydaje mi się, że jest to łóżeczko które też mi się podobało. Niestety jak je zobaczyłam na żywo w sklepie to taka lipa. Łóżeczko było ok ale ta szuflada to porażka. Szuflada była na kółeczkach a nie na prowadnicach. Co wyglądało beznadziejnie. A pokrywa (cienka płyta) była położona na szufladzie i po dłuższym użytkowaniu była powyginana na rogach. Również nie praktyczna, ponieważ trzeba było wysunąć całą szufladę, żeby odkryć tą pokrywę. Więc naprawdę nie radzę. Też szukam z szufladą ale już zwracam uwagę czy jest na prowadnicach wysuwana jak prawdziwa szuflada oraz czy pokrywa jest przymocowana do łóżeczka jako dno łóżeczka. O wiele ładniej to wygląda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanówcie się jeszcze nad materacami gryka-kokos. Oczywiście to Wasza decyzja ale słyszałam, że są doskonałym siedliskiem kurzu, dzieci mogą mieć alergię i dodatkowo bywają w nich robaki:/ tutaj filmik o tym https://www.youtube.com/watch?v=Il5et63_v8c
    Oczywiście nie zawsze musi tak być, ale ja wolę dmuchać na zimne i kupuję lateksowy materacyk, który na pewno nie uczula.
    Łóżeczko białe albo z ikei albo coś takiego http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-drewniane-zuzia-biale-okazja-i5440473028.html
    Jako ochronę przed uderzeniem kupuję pościel z ochraniaczem modułowym.
    Jako przewijak posłuży zapewne komoda i kupię na to przewijak do zamontowania. Ale i tak większość mam lubi przewijać maluchy na łóżku więc pewnie też będę tak robić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie mam co sie zastanawiac - juz kupilam :p ale jest na nim napisane, ze jest hipoalergiczny, antyodlezynowy, jakis rehabilitacyjny, dobry dla kregoslupa i posiada jakis ekologiczny certyfikat :p sa rozne opinie-wiadomo. Ale tymi robakami to mnie wystraszylas :o

    Mamy gryka-pianka-kokos.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 20:52

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He chyba mowicie o lozeczku ktore i mi sie spodobalo na allegro czyzby lozeczka arus :)?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Asik87 Znajoma
    Postów: 23 14

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widziałam na żywo łóżeczko klupiś http://allegro.pl/lozeczko-klups-safari-szuflada-materac-przewijak-i5443177874.html nie polecam. a teraz też znalazłam łóżeczko arus to jest na prowadnicach szuflada więc o taką jak mi chodzi :) małe szczegóły ale są bardzo istotne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik87 wrote:
    dddodiii radzę Ci zobaczyć to łóżeczko na żywo. Z opisu wydaje mi się, że jest to łóżeczko które też mi się podobało. Niestety jak je zobaczyłam na żywo w sklepie to taka lipa. Łóżeczko było ok ale ta szuflada to porażka. Szuflada była na kółeczkach a nie na prowadnicach. Co wyglądało beznadziejnie. A pokrywa (cienka płyta) była położona na szufladzie i po dłuższym użytkowaniu była powyginana na rogach. Również nie praktyczna, ponieważ trzeba było wysunąć całą szufladę, żeby odkryć tą pokrywę. Więc naprawdę nie radzę. Też szukam z szufladą ale już zwracam uwagę czy jest na prowadnicach wysuwana jak prawdziwa szuflada oraz czy pokrywa jest przymocowana do łóżeczka jako dno łóżeczka. O wiele ładniej to wygląda :)
    Koleżanka ma takie właśnie i jest świetne :-) konkretnie wykonane :-)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to łóżeczko i jestem bardzo zadowolona. Ładnie wygląda,szuflada w ogóle mi nie przeszkadza. Jest lekka na kółeczkach,łatwo się ją wysuwa. Dla mnie git :)
    I nie muszę wysuwać całej szuflady żeby coś wyciągnąć,wystarczy podnieść pokrywę i sięgnąć ręką :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 22:59

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Asik87 Znajoma
    Postów: 23 14

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy ma różny gust :) ja jak je na żywo zobaczyłam to się zawiodłam, ale może w sklepie było bardziej po przejściach i dlatego tak wyglądało nie zachęcająco :) U mnie na pewno łóżeczko będzie w podobnym stylu tyko, że ta szuflada na prowadnicach i pokrywa oddzielnie:)

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    Przed podjęciem ostatecznej decyzji podpytałam koleżankę której mały ma już ponad 2 lata od samego początku mieli turystyczne i żadnej dziury osobiście widziałam ;)
    Ja też kupuje turystyczne bo jest jak dla mnie funkcjonalne i nawet kolyske można z niego zrobić :-D

  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja upatrzylam takie
    http://allegro.pl/ms-lozeczko-zyrafa-sonoma-z-szuflada-i5282640746.html
    o podobnym chyba pisalyscie z tym ze tu szuflada jest na prowadnicach

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to łóżeczko

    2ypdvuh.jpg

    Zamawiałam w Smyku i jestem bardzo zadowolona,ale z tego co się orientuje to zdania są podzielone ;)
    Warto najpierw pojechać do sklepu i obejrzeć. My tak zrobiliśmy.
    Wyszło taniej jak zamawialiśmy przez internet bo dokupiłam jeszcze pościel i zapłaciłam 170 zł taniej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 15:27

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Asik87 Znajoma
    Postów: 23 14

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie takie łóżeczko widziałam w sklepie. Ta szuflada była zdezelowana tzn. rogi pokrywy były powyginane nie wiem czemu. No i ta szuflada tak latała sobie luźno... dlatego bardzo mi się to nie podobało. Ale każdy ma swoje zdanie. Ogólnie łóżeczko mi się podoba z tym, że ja wybiorę szufladę na prowadnicach :)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm to nie wiem czemu takie było,ludzie nie szanują wystawowych rzeczy bo to nie ich.
    Moje przyszło w eleganckim stanie :P

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam turystyczne i bardzo dobrze sie sprawdza

    Summerka lubi tę wiadomość

    dqpranli4dnq2fwj.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka polecała mi łóżeczko turystyczne ale jakoś mnie nie przekonała,czułabym się jak na jakimś wyjeździe non stop :P

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ