X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Lewy bok
Odpowiedz

Lewy bok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Czy każda z Was już bez problemu śpi i przesypia noc na lewym boku?

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej dobrze mi to wychodziło ale teraz budze sie na plecach i sie przekrecam na lewy bok lecz i tak budze sie na plecach

  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginka w pierwszej ciąży mówiła, że dopóki jest mi wygodnie mam spać jak chcę. Jeśli będzie jakiś ucisk to po prostu zrobi mi się słabo i będę sama chciała się przekręcić. Pod koniec faktycznie leżąc na plecach robiło mi się słabo, a co do boków to leżałam raz na jednym raz na drugim i było znośnie (5 poduszek i byle do rana :-))

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak się zbyt długo na lewym boku to mnie zwyczajnie boli biodro.. więc się przekręcam na prawy a i zdarza się że na wznak się . :) w 1 ciąży spałam prawie całą ciąze na placach i nic dzidziusiowi się nie stało :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jeszcze wcześnie, ale na brzuchu już gniecie, więc tak nie śpię. Choć uwielbiałam. Na plecach też niewygodnie, ciągnie brzuch wtedy- więc staram się na boku jednym lub drugim. Ale tu z kolei bolą albo biodra albo barki. Myślę więc nad zakupem poduszki do spania...

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze uwielbiałam spać na lewym boku, ale od jakiś 2 tygodni nie mogę dobrze spać. Kręcę się z boku na bok, budzę się często w ciągu nocy i do późna nie mogę zasnąć. Jak leżę na plecach to znów boli krzyż :(. Ciekawe ile jeszcze to potrwa :)


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agi88 wrote:
    Ja zawsze uwielbiałam spać na lewym boku, ale od jakiś 2 tygodni nie mogę dobrze spać. Kręcę się z boku na bok, budzę się często w ciągu nocy i do późna nie mogę zasnąć. Jak leżę na plecach to znów boli krzyż :(. Ciekawe ile jeszcze to potrwa :)


    Po porodzie przejdzie jak ręką odjął :-)

    agi88, Mirella lubią tę wiadomość

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie tez kiepsko ostatnio a dzisiejsza noc byla okropna, spie na bokach ale dretwieja mi rece oewnie jest jakis ucisk. na wznak nie moge wiec nie mam wyjscia pozostaja boki.
    czy ktoras z was tez ma takie dretwienia?jak temu zaradzic?

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialalam tak kilka razy ale mi przechodziło samo gdy sie przejeecalalam

  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się spac na lewym boku ale budzę sie z bólem biodra.. Więc przekręcam się na prawy ewentualnie na plecy ale wtedy też nie jest wygodnie:/ bo ciągnie brzuch albo boli drugie biodro:/

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja śpię raz na lewym raz na prawym boku (większość nocy). Moja gin powiedziała że mogę spać jak chcę jednak unikać na wznak bo może zrobić się słabo. śpię z poduszką ciążową bo bolą mnie biodra/pośladki w nocy ale jak się przekręcę to już jest ok.

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja śpię to na jednym to na drugim boku i to tak, że trochę bardziej obrócona na brzuch bo ja nie potrafię tak na boku - zbyt męczące

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie sama się zastanawiam czy mam się zmuszać do leżenia na tym lewym boku ? Najlepiej zasypia mi się na prawym później w nocy przekręcam się na lewy ale tez lubię spać na plecach. Sama juz nie wiem cy to dobrze czy źle?

    zem3i09keg891u11.png
  • excella Autorytet
    Postów: 674 709

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spanie na lewym boku jest korzystne, ale chyba bardziej jak ciąża jest bardziej zaawansowana. Teraz myśle że można spać tak jak komu wygodniej, ja w nocy odruchowo przekręcam sie na brzuch ale podkurczam noge żeby za bardzo brzucha nie gnieść. Zresztą trudno jest przespać noc tylko w jednej pozycji, ja w nocy kręcę się cały czas ;)

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jest nakazane spać na lewym boku, ja spię i na lewym i na prawym i czasem obudzę się spiąc na wznak. W pierwszej ciąży tak samo sypiałam w różnych pozycjach :) i dziecku nic się nie stało :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze bo ja w nocy też się strasznie kręcę :-)

    zem3i09keg891u11.png
  • Ewka31 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja do tej pory spalam na prawym boku lub na brzuchu, teraz staram sie na lewym boku, ale czesto sie odwracalam na plecy i budzilam , bo sztywniala mi prawa noga. Ostatnio kupilam sobie poduszke rozek, ktory umieszczam za plecami i wsadzam miedzy kolana, to podowuje,ze mam blokade z tylu i juz tak latwo sie nie odwroce, no i noga mi nie cierpnie. Polecam :)

    Ewka31
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ