X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Letrox a Polocard
Odpowiedz

Letrox a Polocard

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! Jestem w 18 tc i leczę się na niedoczynność tarczycy. Dzisiaj lekarka zmieniła mi lek z Euthyrox na Letrox. Zapomniałam jej wspomnieć, że poza witaminami przyjmuję także Polocard (zalecenie ginekologa). Czy któraś z was przyjmuje oba te leki jednocześnie za zgodą lekarza?

  • Zana29 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przyjmuje Euthyrox oraz Acard ;)

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 16 lutego 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikolaem wrote:
    Czy któraś z was przyjmuje oba te leki jednocześnie za zgodą lekarza?
    Ja.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ