X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Lekka anemia: Witaminy + żelazo + magnez z B6??
Odpowiedz

Lekka anemia: Witaminy + żelazo + magnez z B6??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 21tc robiłam badania, wyszła lekka anemia, dostałam od gina receptę na żelazo, mogę je łączyć z witaminami (vitaminer prenatal). Później zapytałam o lekkie bóle i twardnienia brzucha, które mi się ostatnio zdarzają, sprawdził szyjkę - była ok, zapisał jeszcze magnez z wit. B6 (3x1) Niestety nie zapytałam już czy łączyć to z witaminami i żelazem czy już będzie tego za dużo (głównie wit.b6) ? Może któraś z Was bierze podobny zestaw? Jak to u was wygląda?

    akeus65glbn43a50.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelazo i witaminy prenatalne biorę normalnie czyli codziennie wg zaleceń. Z kolei ten magnez na twardnienia brzucha brałabym raczej doraźnie tak samo jak np nospę, jednak mimo tego, że mam czasem twardnienia to wystarczy zmienić pozycję (na któryś bok) i ustępuje.

  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki :)

    akeus65glbn43a50.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja powiem tak że ja mam witaminy w których jest kwas foliowy i żelazo ora magnez z wit b a także szelazo które zawiera taką samą dawkę tych samych witamin. Wniosek że mimo iż nie jest wskazane w ulotce aby zażywać podwójne dawki, jednak moja lekarka mówiła mi abym zażywała mimo tego. Zatem witaminy żelazo i magnez zwit B jak najbardziej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 13:55


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ