X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Leki podtrzymujące ciąże…. Pomocy
Odpowiedz

Leki podtrzymujące ciąże…. Pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnGI 86 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 8 września 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem aktualnie w 14tyg i 5dni po in vitro, od początku ciąży jestem na 6 tabletkach luteiny dopochwowo, 1 tabletce progesteronu besis i 2 zastrzykach prolutexu. Lekarz każe mi w 16 tygodniu odstawić te leki. Czy któraś tez miała takie zalecenia? Czy takie drastyczne odstawienie nie wpłynie negatywnie na ciąże? Jestem po 2 poronieviach wiec Proszę o pomoc bo zaczynam panikować…

  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 10 września 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, też jestem po invitro. Ja schodziłam z leków stopniowo jednocześnie kontrolując poziom progesteronu. 16 tc to teoretycznie już czas gdy łożysko jest w stanie wyprodukować wystarczającą ilość hormony. Ja leki brałam do bodajże 11 tc.
    Jeżeli masz możliwość to zbadaj czy twój poziom proga jest ok i raczej odstawiaj leki stopniowo obserwując jak reaguje twój organizm.

    16-01-2022 - synek💙
  • AnGI 86 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 11 września 2021, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka 86 Dziękuje za odpowiedz i pomoc 😘

    Stokrotka 86 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ