X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kryształki szczawianu-wapnia-badanie moczu
Odpowiedz

Kryształki szczawianu-wapnia-badanie moczu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś miała te kryształki w badaniu moczu?
    Choruję na kamicę nerkową i przypuszczam, że to od tego. Z wynikiem pójdę dopiero w poniedziałek.
    Modlę się tylko aby nie dawało znaków w postaci kolki...bo we wtorek coś mnie dopadło ale myślałam, że to więzadła, chyba jednak nie...ehh



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce Cie martwic, ale u mnie takie wyniki pojawily sie przy kolce nerkowej i zastoju moczu. Dostalam zinnat na to. Po tygodniu przeszlo. Na razie mozesz pic jedynie duuuuuzo wody, wez zurawit, ja biore stale takze urosept, wiec spokojnie mozesz wziac. Trzymam kciuki, by nie dzialo sie do poniedzialku nic zlego. Daj znac jak sie czujesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2015, 07:40

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc green...ja wiem co to znacza kolki.Chodzilam po scianach wtedy + szpital. Tylko 1 raz mi w moczu wyszlo...dopadl mnie dziwny bol we wtorek ale w miare przeszlo a gin powiedziala,ze albo kamica albo wiezadla....byc moze to i to bo czuje bol przy chodzeniu.
    Woda aktualnie butelkami, mam nadzieje,ze odpedze to dziadostwo.Biore no spe do tego.Ehh samopoczucie spadlo do zera...



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh ja to samo - myslalam, ze oszaleje... ani lezec, ani siedziec, ani stac, nic nie przynosilo ulgi. Ale hektolitry wody pomogly zlagodzic bol. Chyba ze 4 butelki wody wypilam wtedy w ciagu dnia. A na drugi dzien antybiotyk i ulga.
    Bedzie dobrze kochana :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ