BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Krwiak w 12 tygodniu
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Pomarańczowa
Koleżanka
Postów: 55
14

Wysłany: 8 września 2022, 15:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć. Piszę do Was, bo być może ktoś miał taką sytuację albo coś doradzi :( jestem w 13 tyg ciąży (12+1). To moja pierwsza ciąża, nie było łatwo mi w nią zajść. Do tej pory wszystko było ok. Na prenatalnych piękny dzidziuś, skakał, szalał na badaniu. Pierwszy raz po badaniach odetchnęłam i zaczęłam cieszyć się ciążą jak zobaczyłam, że już ma rączki, nóżki, że już tak bardzo przypomina dziecko. Dzień po prenatalnych zauważyłam u siebie przy podcieraniu lekko pomarańczowy śluz. Udałam się na szybką kontrolę. Okazało się, że jest krwiak. Co prawda malutki, około 1 cm, ale lekarka powiedziała, że musi dać mi duphaston na podtrzymanie i nospe i żebym się oszczedzala. Załamałam się. Nagle ze zdrowej ciąży, poczulam, że z dnia na dzień ciąża jest zagrożona :( kontrolę mam za 2 tyg. Plamienie było jednorazowe i było go tak mało, że nawet nie wiadomo czy było od krwiaka. Odpoczywam sporo, ale leżenie chyba jeszcze gorzej działa mi na psychikę. Boję się, że stracę dziecko teraz, kiedy właśnie zaczęliśmy się nim cieszyć :( czy ktoś miał wykrytego krwiaka w 2 trymestrze? Jakie są szanse, że się wchłonie ?Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)