X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Krwawienia w 14/15 tc
Odpowiedz

Krwawienia w 14/15 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 8 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Czy którejś z Was zdarzyły się krwawienia? Nie plamienia. U mnie nie wiadomo skąd poleciała krew rano po wstaniu z łóżka.. dużo krwi.. Oczywiście szpital, usg ale wszystko ok. Jedna nocka w szpitalu, zostało lekkie plamienie. Następny poranek już w domu i znowu krew - dużo mniej niż poprzednio ale jednak. Dziecko ma się świetnie ale lekarze nie mają pojęcia skąd to krwawienie. Dostałam cyclonamine i 2x2 luteine. Mam leżeć i wstawać tylko do wc.
    Czy miałyście podobne historie albo słyszałyście o takich? Już nie wiem co myśleć :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde...przerażająco to sie czyta...Nie mam pojęcia,moge tylko gdybać,ale jesli z dzidziulkiem wszystko ok,to moze to chwilowe tylko...A Twój gin co na to?

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy, a może miałaś krwiaka, który pękł i na USG już go nie widać?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, też tak pomyślałam - krwiak.
    Ja czasem krwawię, częściej plamie - mam nisko położone, na granicy łożysko i to jest przyczyną, w szpitalu leżała ze mną dziewczyna która miała krwiaka.
    Głowa do góry, jeśli lekarz sprawdził na USG i jest ok, to trzymajmy się tego.

    PS Mój lekarz mówił że czasem zdarza się po stosunku, szczególnie w trymestrze, spowodowane jest to zbyt dużym ukrwieniem.

  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 10 maja 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi :)
    Fakt, czyta się przerażająco a jeszcze gorzej to przeżywa :p

    Też pierwsze o czym pomyślałam to krwiak. Ostatnie usg przed krwotokiem 06.05 miałam 22.04 czyli dokładnie 2 tygodnie. Zdążyłby się się zrobić krwiak? Albo lekarz coś przeoczył.

    Od współżycia powstrzymujemy się już od jakiegoś czasu więc to nie to :) W szpitalu powiedzieli, że łożysko jest w porządku.

    Mój lekarz pracuje w szpitalu do którego zawsze jeżdżę i zna całą sprawe. O dziwo jest spokojny i kazał się nie martwić bo wszystko jest dobrze. Dziecko pięknie się rozwija. A jakby coś się działo to mam dzwonić.

    Teraz już ledwo plamie i mam nadzieje, że krew się już nie pojawi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie! Dziewczyny mogą miec rację.Nie pomyślałam o tym...
    Ale jak juz ledwo masz plamki,to wszystko powinno byc w porządku,najważniejsze,ze dzidziulek jest i masz dwa serduszka:)

  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem cos o tych stresach z plamieniami .. czlowiek sobie malo wlosow z glowy nie powyrywa. Najwazniejsze zeby wlasnie takie rzeczy kontrolowac u lekarzy i starac sie nie stresowac . Glowa do gory najwazniejsze,ze jest wszystko dobrze:)

    Jestes juz z nami :)
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 10 maja 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana życzę Ci żeby już więcej nie powtórzyły się te krwawienia i plamienia. <3

    Izzy lubi tę wiadomość

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmarzona lekarze mówią, że jest dobrz.. Ale dla mnie nie jest skoro wystąpiły krwawienia. Plamienia mnie tak nie martwią ale taka ilość krwi to w okres mi nie leci..

    Dzisiaj jednorazowo troche więcej plamiłam krwią. Ale to dosłownie jedna wizyta w wc. I skąd to? Wypłukałam tantum rossa jak kazał lekarz i póki co cisza..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak krwawisz, bo to nie plamienie pojechałabym do szpitala, niech położą sprawdzą, zrobią badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 07:12

  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Wa jeszcze miała podobne historie? Ja leżę czwarty dzień w szpitalu z ciemno brązowymi plamieniami. Dwukrotnie poleciała krew, ale potem znowu wraca plamienie. Bardzo bardzo mocno brązowe plamy głównie jsk chwile pochodzę I przy podcieraniu. Jak leżę to jest w miarę czysto. Biorę duphaston i nospe. Dwa razy miałam kontrolne usg, żeby potwierdzić, że serduszko bije. Mój maluszek ma już 8 cm. To 14 tydzień i 3 dzień ciąży. Czasem tylko pobolewa mnie podbrzusze. Lekarze nie stawiają żadnej diagnozy. Żadnej przyczyny konkretnie;( teraz już zaczynam się martwić naprawdę czemu to nie mija... czy wszystko będzie dobrze i skąd to się wzięło:( macie podobne doświadczenia?

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde...mnie to juz zaczyna przerażać...Ale skoro lekarz uważa,ze jest wszystko prawidłowo,to moze po prostu macica uciska,czy cos...sama nie wiem...Jak juz szpital zaliczony,to więcej chyba nic nie zrobisz...
    Tylko najgorsze jest,ze żaden z lekarzy nigdy nic nie wie...

  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się to powoli uspokaja. Plamienia są mniejsze a krew już się nie pojawia. Tylko u mnie krew jeśli już była to tylko po nocy jak wstawałam z łóżka.
    Też lekarze nie znają przyczyny. :( To jest najgorsze bo nie wiem jak moge pomóc, czego unikać. Ale jeśli dziecko żyje to najważniejsze, wszystko będzie dobrze <3

  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Izzy, u mnie krew tylko po nocy! Niedużo, ale jasno czerwona. A w dzień brązowe plamienie. Dzisiaj u mnie już mała poprawa. Ale aż boję się jutra! Nie mogę się usg doprosić. Chyba dopiero przy wypisie, ale kiedy to będzie :( trzymam kciuki..musi być dobrze

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Ciri Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamię już 2 tydzień. Lekarz powiedział, że z dziećmi wszystko ok. Nie chciałam zostać w szpitalu. Luteine mogę równie dobrze brać w domu.

  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj już wróciłam do dom, od wczoraj plamienia stały. Po tylu dniach nagle obudzili się eksperci, że mam nadżerkę!!! Ehh po co było tyle nerwów. Zwiększyli dawkę Duphastonu, mam dużo leżeć i zero współżycia. Wizytę u lekarza prowadzącego mam równo za 2 tyg. Powodzenia dla wszystkich plamiących, bo nie życzę żadnej takiego stresu i bezradności...

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 16 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme jak u Ciebie? Krwawienia i plamienia ustały? U mnie dzisiaj czysto ale w nocy do toalety wstaje tylko z mężem bo mam już taką traume, że znowu zobacze krew..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety raz na jakiś czas pojawiają się brunatne plamy, niedużo, ale zauważyłam że jest to po dłuższym chodzeniu.
    Wczoraj z rodzinką wybrałam się na "Noc Muzeów" wyszliśmy o 20.20, wróciliśmy koło 1w nocy, pod koniec miałam twardy brzuch ale niebolący, bez skurczy. Tylko ten twardy brzuch zauważyłam już gdzieś od 14tyg, tylko lekarz nic na to nie powiedział tylko nospe kazał brać, dopiero w szpitalu dodali luteinę w 16tyg.

  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 24 maja 2015, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko minęło jak ręką odjal po 4-5 dniach i do dzisiaj spokojnie a minęły już chyba ze dwa tygodnie.

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    binka76 na twardy brzuch powinnaś brać magnez. Ja od kiedy trafiłam z tym na IP biorę 1x1, przy twardym brzuchu można nawet do 3x1 :)

    Od tego czasu problem się nie pojawia :)

    binka76 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ