X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr krwawienia/plamienia w 2 trymestrze
Odpowiedz

krwawienia/plamienia w 2 trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 19 lutego 2016, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka u mnie tak zle i tak nie dobrze. Za 1 razem wlasnie jadlam kiwi i mialam biegunke, wtedy mnie ten brzuch bolal. Ehh odbiera mi to wszystko cala radosc z ciazy

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. I ja dołączam się do wątku. W środę miałam bardzo obfite brązowe plamienie. 7 godzin przesiedziałam na ip. Okazało się, że łożysko dotyka ujścia szyjki. W 10 tygodniu tez po plamieniu, lekarze ostrzegali, że kosmówka jest nisko, ale była 1,5 cm nad ujściem. Na ostatniej wizycie u gin łożysko już było 1,8 cm nad, a po grypie żołądkowej i napinaniu brzucha przy wymiotach i biegunce obniżyło się jeszcze bardziej.
    Jedyne pocieszenie to to, że szyjka długa i twarda. Sytuacja jest jednak bardzo stresująca.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opozniona witaj. Pamietam cie z forum ovu ;)

    Ja tez sie stresuje i boje ciagle ze zaczne znowu plamic. Oszczedzam sie chociaz lekarze mi nie mowili nic o lezeniu.

    Ehh wspierajmy sie nawzajem :) bedzie dobrze!

    opóźniona lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 21 lutego 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEjka Nowatorka ;)
    Co u Ciebie kochana?
    u mnie ogolnie wszystko ok Malutka kopie coraz mocniej czuję ją już nawet w dzień Wcześniej jedynie w nocy teraz daje popalić nawet w dzien :) przyjemne uczucie <3

    W Wtorek na badanie i znów będe widzieć moje maleństwo . Nie umiem sie doczekać bo żyje z nadzieją że nie powieksza się tam nic o tym co Ci wspominałam i będzie dobrze Trzymaj za mnie i Moja niunie kciukasy bo strasznie sie tego boje ....

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 22 lutego 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kamenka. Trzymam kciuki za wtorek. Napisz potem jak poszlo. Mysle ze beda to dobre wiesci :) Ja mam polowkowe w czwartek.

    To super ze czujesz juz czesto ruchy. Ja juz w sumie czuje caly czas z przerwami ;) przynajmniej to nas uspokaja ze dzidzia dobrze sie ma :)

    U mnie psychicznie trocge lepiej chociaz jak mnie brzuch zaboli to mam stracha dalej no i do kibelka tez nie lubie chodzic ale coz zrobic. Trzeba sobie z tym jakos radzic ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 06:52

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO w czwartek no proszę jak ten czas leci - Bee trzymać kciuki za Ciebie ;-) A na która godzinkę idziesz?

    Ja dziś okropnie śpiąca rano byłam w laboratorium na badaniach kontrolnych krwi itd i chodzę jakaś śpiąca wciąż bym tylko spała....

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam na 3 a ty na ktora masz? ja juz mam dosc siedzenia w domu sama, szkoda ze nie moge pracowac.

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 22 lutego 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ide rano na 8:30 badz myslami ze mna :)

    nowatorka lubi tę wiadomość

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 26 lutego 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w szpitalu od zeszłego piątku. Wczoraj dopiero mnie wypuścili. Krwawiłam. Kazali leżeć plackiem. Do tego doszło jakieś bezobjawowe zapalenie i miałam antybiotyk dożylnie. Teraz nawet nie plamię, ale do 11 marca do wizyty mam leżeć i się oszczędzać. Ale się strachu najadłam. Myślałam, że to już koniec jak krew zobaczyłam. A Dzidziuś szalał w brzuchu jakby nigdy nic. Całe szczęście.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 09:05


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opóźniona wrote:
    Byłam w szpitalu od zeszłego piątku. Wczoraj dopiero mnie wypuścili. Krwawiłam. .

    A z jakiej przyczyny krwawiłaś? Mocno się lało?

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opozniona rozumiem cie. Ja tez wtedy juz myslalam ze to koniec a mala jak sie okazalo bardzo wygodnie sie wyginala i nic jej nie bylo :) wczoraj bylam na polowkowym i wszystko ok. Ja juz nie plamie narazie ale sie oszczedzam

    opóźniona lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    A z jakiej przyczyny krwawiłaś? Mocno się lało?
    Prawdopodobnie z łożyska z jakiegoś naczynia, bo dochodzi do szyjki macicy. Lekarze coś mówili też o krwiaku, ale ciężko było się cokolwiek od nich dowiedzieć.
    Polało się jak na @ średnią. Tylko, że jednorazowo wszystko. Potem to już resztki schodziły i było plamienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 11:31


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli łożysko dochodzi do szyjki macicy, to jest przodujące?

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 28 lutego 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Jeśli łożysko dochodzi do szyjki macicy, to jest przodujące?
    Po 20 tygodniu dopiero można mówić o łożysku przodującym. Jak macica rośnie to łożysko może się jeszcze podnieść.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie trochę pocieszyłaś, bo moja kuzynka ma taki właśnie problem, a jest na tym samym etapie ciąży co ja. Martwi się biedaczka, bo jeszcze ma krwiaka na łożysku. Lekarz kazał jej leżeć.

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 28 lutego 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 10-11 tygodniu nie ma jeszcze łożyska. Dopiero się formuje. Pewnie chodzi o krwiaka na kosmówce. Leżenie i duphaston powinno pomóc.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ